Sevgiliniz yanınızda ağlasa ne yaparsınız?

Diyelim ki sevgilinizin ailesi sorunlu bir aile sürekli evde kavga oluyor ve sevgiliniz bundan etkileniyor . Yani bu kavga 1-2 gün olan bişey değil aile içinde sürekli olan bişey küçük yaşlardada olan bişeymiş öyle düşünün. Sevgiliniz mesela bazı geceler tek başına ağlıyor , sinir hastası olmuş birisi.Canına tak ediyor bunları size anlatıyor bütün dertlerini anlatıyor karşınızda hayattan o kadar yıpranan birisi var ki artık dayanamıyor sevgiliniz ağlıyor tutamıyor gözyaşlarını ne yaparsınız kötü karşılar mısınız bu durumu sarılıp moral verir misiniz ? Onu sevdiğinizi söyler misiniz yoksa o gittikten sonra ne kadar salak filan mı dersiniz ? İlişkiniz 2 yıl olmuş bu arada . Ağlayan Erkek bu arada !'!'

Güncellemeler:
Kendimi anlattım üstte sevgilimin yanına gidipte anlatamadım bu derdimi ama az çok biliyor derdimi .Beni üzgün görmeye dayanamadı bana anlat dedi bende yarın anlatırım dedim büyük ihtimal ben kızın yanında ağlarım tutamıyorum kendimi
An itibari ile beni aradı ve dediği şu : Yanındayım senin bunu söylemek için aramıştım dedi ve kapattı . Yerim lan ben bu kızı Allah ondan razı olsun ve sizdende . Güncelleme için kusuruma bakmayın .

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ağlayacak da gülecek de öyle sadece lay lay lomla aşk mi olur herşeyi paylaşmali insan sadece sevinçlerini paylaşıyorsa benle onun için yeterli değilim demek ki derim... Tabi şu da var bu kişilik meselesi insanlar zoru görünce kaçıyor biri yanında ağlayınca güçsüz diyor soğuyor peh...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevgilimin babası öldüğünde yanımda ağlamışttı hatırlıyorum 4 ay kadar ayrı kaldıktan sonra yeniden birlikte olmaya başladığımızda, bide araba kazası geçirip bacağım kırık kurtulduğumda ben ameliyattan çıkınca ağlamıştı yanıma gelip. Her seferinde sarıldım ona saçlarını okşadım. Belki canım daha çok yandı her ağladığında ama onun sadece sevgilisi değil dert ortağı olduğumuda bilmek beni hep mutlu etti. İnan bana sevgilinde böyle düşünür. İlişkide sadece erkek kadının sığınacağı yer değildir. Aynı zamanda kadında erkeğin sığınacağı en güvenli yerdir. Birgün al onu sarıl başını göğsüne yasla, görmesini istemiyorsan boynuna saklan anlat her şeyi teslim et kendini ona herşeyinle ağla istediğin gibi, istersen konuşma bile ama emin ol ona bu kadar güveniyor olman, sarılıp sadece gözlerini kapayabilecek olman bile onu ölümüne mutlu eder.

Not. İlişkim şu an 3. yılında her önüne gelenle yapılacak birşey değil bu zaten yanında ağladığı 2. kişi benimdir büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • bana hep en son söyliceni en başta söylüyon diye kızarlardı sen baştakini sonda söylemişin bee :D son cümle yıktı geçti beni :D

0|0
    0|0
  • Önemli olan bu anında yanında olmam lazım ki sonuna kadr da yanında olurum sevdiğimin.

0|0
    0|0
  • yaninda olup sarilip ona moral verirdim :)

0|0
    0|0
  • İtici gelir kardeş kusura bakma. Ağlama .

0|0
    0|1
  • ben herşeye rağmen yanında olurdum ve sorunu atlatabilmesi için bir uzmandan yardım almasını sağlardım

0|0
    0|0
  • fırsattan istifade güzel bir sarılır öperim onu

0|1
    0|0
    • hahaha hiç güleceğim yoktu gerçekten . sen onu hiç bişey olmadığı zman sarılsan öpsen sana niye durduk yere öpüyon demezki hoşuna gider :) bu senin dediğin erkekler için geçerli :9

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim kız arkadaşım bunu yapsa;

Daha çok bağlanırım ona. Kulağına eğilir onu ne kadar sevdiğimi, hiç bırakmayacağımı fısıldarım. Onunla beraber her sıkıntıyı aşacağımızı söylerim.

1|0
    0|0
  • sona gelince durdum bir an erkek görünce.

0|0
    0|0
  • ağlayanın erkek olduğunu söleseydin boşu boşuna okumazdık :)

0|0
    0|0
  • son cümleyle bakış açım değişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...