Erkekler bu soru size.. Acil toplaşın!!

Sizden, kendinizi yazdığım gibi birinin yerine koyup ona göre cevap vermenizi istiyorum... 21 yaşında bir üniversite öğrencisi ve kickboksçusunuz.İçip içip sızan, bazı geceler sokakta uyuya kalan, sahilde şarapçılarla takılan onlarla muhabbet etmeyi seven, kimseye eyvallahı olmayan, kimseye sarkıntılık etmeyen, kolay kolay hayatınıza insan almayan ama sevdi mi de adam gibi seven aşkın hakkını veren bir erkeksiniz. tesadüfen karşınıza bir kız çıktı netten.17 yasında Çok güzel, masum tertemiz biri alkole elini sürmemiş hayatında hiç kimseyle çıkmamış biri. sizin gibi o da dövüşçü ve zamanında bilmediğiniz sıkıntılar yaşamış biri. Onu kendinize benzetiyorsunuz sabahlara kadar telefonda konuşuyorsunuz. Ama sonra hiç bir neden yokken onu birden bırakıyorsunuz. Bunu neden yaparsınız neden bırakırsınız onu? Ona zarar vermemek için mi? kendinizi onun gibi birine yakıştıramadığınız için mi? Yoksa başka nedenlerden mi? Ve dayanamayıp ona geri döner misiniz sonradan aylar yıllar sonra?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• beni aldatırsa terk ederim bidaha dönmemecesine aldatma yoksa dönerim sinirim geçince artık nesine kızdıysam

0|0
    0|0
    • hayır kızla ilgili kızılcak bir durum yok her sey iyi giderken birden neden bırakırsın böyle bir kızı ortada aldatmada yok

• Tamam denicem teşekkürler

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• serseriyim ayyaşım delikanlı harbi görünmeye çalışan ama şerefsizi önde gideniyim. bu kişilşkte olduğum için bırakırım. sonrada aynı sebeple yıllar sonra tekrar dönerim.

0|0
    0|0
    • Peki hiç dönmeme gibi bir ihtimaliniz olur mu? zamanla unutur musunuz o kızı?

• ayyaşın biri işte ne zaman ne yapacağı belli olmaz

• doğru ne zaman ne yapacağı belli olmuyor

• Çok uzun,okumadım.

0|0
    0|0
    • okursan sevinirim :)

• Erkekler böyledir maalesef.

• Yinede canı sağolsun. Kısa bir sürede mutlu ettiği için beni.

• Üşenmedim okudum, belki niyetinde bir kötülük bulmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • dönmesi zor

0|0
    0|0
    • Ne bileyim kavga etseydik tartıssaydık kırsaydım onu öyle çekip gitseydi içimde kalmazdı belki ama bir açıklama yapmadan giden birinin dönmesi gerekmez mi

• belki kalbi kırıktır eski yara gibisinden seninle anlaşamadıgını düşünmüştür

• kalbi kırık olabilir ama kesinlikle iyi anlaşıyorduk yani o öyle demişti bana. Umarım onu unutmadan ya da tamamen silip atmadan geri döner. Aksi taktirde dönmesini istemem

• okudum ama karsındakı ınsanın pek gelecegı yok gıbı sevde azcık mantıkta kullansan ıyı olmazmı

0|0
    0|0
    • Evet haklısın aslında mantığımı devreye soktuğum için aramıyorum onu, unuturum zamanla zor olur ama unuturum. Hoş bir anı olarak kalır bende o kadar.

• aynen hata yapma ınsallahh

• Teşekkürler yorumun için

• Oha ben manyakmıyım niye bırakayım

0|0
    0|0
    • Bırakan bırakıyor işte.. bırakırsan hangi nedenden bırakırsın?geri döner misin peki?

• teşekkürler yorum için

• dönmem yaş farkı çok ya yürümez o ilişki cinsel bir bağlamda ilşki varsa dönerim sadece

0|0
    0|0
    • sevseydinde mi dönmezdin peki?

• peki teşekkürler yorumların için

• önemli değil abla

Kızlar Ne Diyor 1

• dönmez-bazı insanlar herşeyi anında hayatından çıkarabiliyor

0|0
    0|0
    • Ama hayatına kolay kolay birini sokmayan insanlar öyle kolayca da çıkaramaz hayatından birilerini. Ama dönmezse de canı sağolsun. Kısa bir sürede olsa mutlu etmişti beni

Yükleniyor...