Gitmeyen kadın var mı?

gitmeyen kadın var mı? açık ve net.gitmeyen kadın var mı? açık ve net.gitmeyen kadın var mı? açık ve net.gitmeyen kadın var mı? açık ve net.gitmeyen kadın var mı? açık ve net.gitmeyen kadın var mı? açık ve net.

Güncellemeler:
edit: karakter sayısı az olduğu için bir kaç tane kopyaladım

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• seven bir kadin gitmez gidemez sevdigini birakamaz eger gitmek zorunda kalsa bile onu kalbinde yasatir yerinede baskasini koyamaz

1|1
    0|0
    • sorunda bu işte bu. sadece severken gitmiyorlar sıkılınca? 3-5yılda bir evlenin o zaman

• bişeyi unutmuşum, kadın kötü ün istemez asla, hiç bir zaman haksız olduğunu kabul etmez aynen senin yaptığın gibi :)

• :) hey Allahim ya tamam kardesim sen haklisin ama ben sadece kendim nasilsam o na göre yorum yaptim

Kızlar Ne Diyor 5

• Keske bu kadar cok.sormasaydin eger yurekten seversen ve bunu kadina gosterirsen evet gitmeyen kadin var kaybet istemiyosan sakin gurur yapma

0|0
    0|0
  • Sizin karşınıza çıkan bıraktı diye neden bütün kadınlar aynı genellemesi yapıyosunuz

0|0
    0|0
    • çünkü kadınların doğasında var

• "artık sevmiyorum" cümlesi "yeni heyecanlar arıyorum senden sıkıldım daha iyilerini bulabileceğimi düşünüyorum" anlamına gelir lütfen itiraf edin

• "artık sevmiyorum" die bir cümlede mantık var diyemezsin zaten sevmişsen ve karşılıklıysa bitmez bu ama karşılık göremediysen bir şekilde üstünü örtersin o kadar

• Gidenin neden gittiğini de öğrenmek lazım.

0|0
    0|0
  • gitmeyen kadın var.gitmeyen kkadın var.gitmeyen kadın var.açık ve net

1|0
    0|0
    • sorun şu ki bu sorunun cevabını siz bile bilmiyorsunuz, gün geliyor deli gibi seven adamı bırakıp gidiyorsunuz

• ahaha güldüm krizlere girdim

• bişey ifade etmiyor tabi hepinizin karakteri aynı

• gitmeyen kadın nedir yaa anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Seven kadın gitse bile içinde yaşatıyor bence. Şu an öyle bir durumum var. Terk etti başkası var falan dedi 1 ay oldu ama arada konuşmaya çabalıyor. Ses tonundan anlıyorum özlemiş.

1|0
    0|0
    • senin yerinde olabilmek için neler vermezdim, nelerden vazgeçmezdim. dön ona geç olmadan

• Ama arkadaş olmak ister gibi, tamamen kaybetmemek ister gibi şimdi. Ama ben buna müsade etmem işte. Ya gel tamamen, ya da ölümüne git.

• neyse zaten nasıl olsa bir gün gidecek, ya da sevmeyecek ölü gibi senle kalacak

Yükleniyor...