Üniversiteye başlayan arkadaşlara naçizane tavsiyeler ? Aklınızda ne var ise sorun?

Ks'de çok fazla üniversiteyle ilgili soru vardı,.5 senelik üniversite hayatımdaki birikimlerimle yardımcı olmak istedim. Bunların haricinde aklınız da ne var ise sorun.

İlk gün okula gitmeyin boşuna,2.hafta gitmeye başlayın şayet İstanbul Üniversitesinde okuyorsanız ilk 3 hafta okula gitmeyin.

Yine okulun 2.haftası farklı bir elbiseyle gitmeyin,örneğin yüzükler efendisi tişörtü giymeyin sonra yüzükler efendisi tişörtlü çocuk olarak anılırsınız.

Lisedeki gibi bir ortam yoktur,ilk aydan sonra gruplaşmalar başlar,erkenden bir grup bulun dımdızlak kalmayın ortada.

Üniversitede kızlar kolay veriyor,çirkin kızlar zamanla taş gibi oluyor gibi şeyler şehir şehir efsanesidir.

Erkeğin bol kızların az olduğu bölümler, kızlar gözünüzü açın size yardım etmek için bir sürü erkek bulabilirsiniz.

Vizelerde nasıl olsa finalleri verir geçerim,diye düşünmeyin geçemezsiniz. Bu ders basit nasıl olsa geçerim diye rahat davranmayın kolay dediğim dersten çok kaldım ben.

Hocalarla takışmaya kalkmayın yoksa o okul bitmez , ama laf atında da kalmayın.

Cemaat yurdunda kalmayın,eve çıkmak her zaman iyi değildir sefil gibi yaşamak zorunda kalırsınız.Kızlar erkek öğrenci evine girmeyin.

Her zaman kazık yemeye hazır olur,o yüzden kimseye karşı gardınızı düşürmeyin.

Tüm üniversitelerin öğrenci işleri çalışanlarının IQ su 40 civarındadır,işinizi hallettirene kadar sabırlı olun.

İlk günden tüm sınıfı faceten eklemeyin,her gördüğünüz ve güzel kızın sevgilisi vardır veya büyük sınıflar kapar,siz liselilerle takılmaya devam edin haddinizi bilin :)

Fotokopici,kantin gibi yerleri iyi öğrenin her an lazım olur.

Başka şehirde okuyan kızlar,artık özgürüm istediğimi yaparım havasına girmeyin,anlamadan kürtaj masasına oturursunuz,ve üniversite fuhuş yuvası değildir isteyen istediğini bulur.

Üniversite festivallerine katılın

Sağcı veya solcu olduğunuzu belli etmeyin ilk başta bazı üniversitelerde bu sorun yaratır.

Öğrenci kimliği kaybetmeyin sonra gazeteye ilan vermek zorunda kalırsınız.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimseyle yakin olmak istemiyorum ama kacinilmaz diyolar. Ne yapiyim mesafe koysam kimse arkamdn konsmaz herhalde :D

0|0
    0|0
  • Ders aralarına teneffüs demeyin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...