Kızlar diyelimki karşsınızda 2 erkek var

1. erkek kendini iyi ifade eden yakışıklı çapkın kızların gönlünü kolay feth eden iltifat eden kafaasına koyduğu kızı tav eden bir erkek ama sonrası hakkında ne olacakğını bilemem

2. erkek kendini iyi ifade edeiyor ama kız arkadaş konularında biraz çekingen fakat yakışıklı size istediğiniz şekilde yaklaşmayı bilmeyen fakat ne olursa olsun hoşlandığını söyleyebilen iyi bir çocuk...

siz bu 2 sinden hangisini seçersiniz ve çevrenizde böyle olaylar olmuşssa anlatırsanız sevinirim ?

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar ne yazıkkı acı ama gerçek hatunlarımız kendini etkileyen ve taktiklerle güzel yaklaşan ifade eden kendinden üstün birini tercih ediyor bazen etmiyorda ama şansta çok önemli bir faktör tabii

arkadaşlar lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :))

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Babannemin bir lafı vardı : "Evladım yakışıklı çocuk i*ne olur,gözü dışarda olur senden çirkinini bul da seni aldatmasın" :D neyse şamata bir yana 2.yi seçerdim tabi çünkü bir aşk önce güven vermeli insana ben 1.erkeğe güvenemem..

0|2
    0|0
    • ama neden hatunların çoğu 1. yi seçiyor yanii konuşurken 2. diyor ama uygulamada 1. yi seçiyorlarrr

• 1. yi gözüm tutmadı benm :) tercih eden varsa da o ben değilm en azından :D

• ama 2. etkileyemedi senniii

Kızlar Ne Diyor 11

• İkisini de ayrı idare ederim diyen kızların devri bu devir :D Bense gönlüm kimdeyse onu seçerim yani tanımadan bilemem.

0|2
    0|0
    • ama tanıttı iştee kendini 1. iyi ifade ediyor ama 2. gibi değil 2. biraz daha kapalı 1 e göre

• 1. yi gönlüm kayar diyorsun

• Yok diyorum ki bende bir salaklık var kesin kötüyü seçerim diyorum ama aslında ideali ikincisi. Belli olmaz işte önemli olan bendeki izlenim ya. Mesela adam çapkındır ama ben onda öyle bişi yakalamışımdır ki aşık olmuşumdur ya da mesela adam dört dörtlüktür ben onda bir kusur bulurum soğurum bu işler belli olmaz. Ama en iyisi ikinci anlattığın.

• Ben 2.'yi seçerim, diğerine güvenemem o hep peşinden koşacak birini ister ama ben kesinlikle böyle biri değilim.

0|2
    0|0
  • 2.yi seçerdim.

0|2
    0|0
  • kesinlikle bütün kızlar 2 dicek biliyorum ama ben bir derdim sebebi asıl aşk öyle insanları kendine bağlamaktır :) çapkın falan benden öncekiler tınımda değil ama bende sonra onu deli ederdim :)

0|1
    0|1
  • tabiki 2. erkeği :)

0|2
    0|0
  • 2.'yi seçerdim.

0|2
    0|0
  • ben seçmem aslında kalbim seçer nasıl biri olduğu önemli, değil malum aşk bu otada konar bokada :)

0|1
    0|0
  • Tartışmasız 2. kişi.

0|2
    0|0
  • ilki aşık olabileceğin türden değil ikincisini tercih ederdim ben

0|1
    0|0
    • ama neden hatunların çoğu 1. yi seçiyor yanii konuşurken 2. diyor ama uygulamada 1. yi seçiyorlarrr

• yok yakandan düşmek için yapmıyorum gerçekten siz nasıl tanıştınız ve nasıl açıldı sana

• çok ayıp ama yeter ruhum daraldı . bu son soru olsun lütfen . arkadaş gibiydik birbirimizden hoşlandık ve sevgili olduk

• 2.secerdim cunku.. kafasına koydugu kızdan sonra yazan huyları olmamalı

0|0
    0|0
  • 3. zengin olan

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• bi erkek olarak söyliyorum 2. yi seç

0|1
    0|0
  • kızlar ıkıncıyı sececegını soyler ama hep bırıncıyı secerler

sen de bırıncı gıbı olmaya bakmalısın

0|1
    0|0
  • Bende bunların hiçbiri yok mıçtık amk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...