Kapınızın önüne 1 kap şu 1 kap yemek bırakalım mı?

Arkadaşlar evlerimizde direklerin dibine veya kapı önlerine bir kap su ve bir kap yiyecek bırakalım lütfen sokaktaki canları unutmayalım...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yavşak insanlarsınız be hayvanlara gösterdiğiniz özenin yarısınıda insanlara gösterin.

Evet arkadaşlar artan yemeklerimizi plastik saklama kaplarında çöplerin kenarlarına bırakalım üstünede bir not yazalım anlasınlar temiz yemek oldugunu sonuçta istanbulda hala çöplükten yemek yiyen evsiz insanlar var özellikle kadıköyde her çöplüğün başında birini görebilirsiniz.Hayvanları aç bırakın demiyorum ama hayvana değer verip 100 liralık mama alan öküzler evinin önündeki çöplüğünede bir baksın orda insanlar açlıktan kırılıyo insaf be.

1|1
    2|1
    • bunun için ayrıca çevreyide düşünmeniz lazım konuştuklarınıza dikkat edin pek ilgilenmediğiniz belli çünkü genel kapsamda her türlü yardım gerektirecek insan olsun hayvan olsun çevreyle ilgili olsun her türlü dernek var. Buradaki konumuzda hayvanları ele aldık kimse kimseye yaptığı iyiliğin hesabını soramaz ve neden insan değilde hayvan diyemez sonuçta dünyada bütün yaşayan canlıların yardıma ihtiyaçları vardır.

• lan bir yürü git

Erkekler Ne Diyor 10

• ben denedim balkonu batırdılar aşağıya koysam çocukları biliyorum oynarlar çamur yapmak için kullanırlar onun için ben pas diyorum :)

0|0
    0|0
  • Amiyane tabir olacak ama adamın dibisin:)) Helal olsun sana

0|0
    0|0
  • Biz balkona bırakıyoruz kuşlar için

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar kapımızın önüne bir miktar dışkı bırakmayı unutmayalım dışkı böcekleri aç kalmasın =) şaka bir yana hayvanları beslemek iyidir haklısın =)

0|0
    0|0
  • Aklıma geldikçe bir kap su bırakırım bizim balkona, kuşlar bitirir bir kaç güne :)

0|0
    0|0
  • bırakıyorumda yine benim itler götürüyo onları :D

0|0
    0|0
  • sen kutluyorum böyle devam ;)

1|0
    0|0
  • ben kuşlara her sabah yem atarım .

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir soru!

0|0
    0|0
  • sen hayvanseverimsin benide sev:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• soruyu sormamışsın ama dediklerine katılıyorum. ben de her gün kedilere mama veriyorum biraz seviyorum kışın kuşlara bayat ekmek kırıntısı koyuyorum camın önüne hayvanları da unutmamak lazım

0|0
    0|0
    • evet haklısın :) sofradan artanlarıda koyabiliriz büyük ya da küçük her türlü yerler

• evet ablası :)

• koymazmıyım hergün bakıyorum bitmişmi diye arka bahçede 4 tane 2si yavru kedi besliyorum 1 tanede köpeğimiz var canlarım onlar benim

0|0
    0|0
    • oyyy ne kadar güzel :) bende müsait oldukça beslemeye çıkıyorum sokakta kedi köpek bol olan yerlere mama koyuyorum :) 9 tane felan kedim var çok seviyorum :)

• mama ve su kaplarımıız hep mevcuttur. Ayrca kışın ağaçlara da ekmekk asarm :)

0|0
    0|0
  • Burdaki soru nerede

0|0
    0|0
Yükleniyor...