Terkedenkadın vicdanı için ( kendisi için ) mesaj atarmı?

biten bir ilişki .kız terketti güven ve sevgi saygı nedeni ile bitirdi. ama neticede şu şu şu sebeplerden ilişkimiz yürtümüyo diyede bişey demedi çekti gitti pişman olduk düzeltcem dedim ama gitti... düzgün bir veda bile etmedi kendisi.. egosu tavanda biraz yalvarıp yakardığım için. ama seven ve çok gurur yapan bir kız.. sessizliğimle olayı bıraktım zaten.. ama o kendini rahatlatmak için vicdanı sızlamasın diye vedasını yapıupmı gider yoksa hiçmi umursamaz? ama cidden çok vicdanlı bir kız.evet bayanlar böyle bir durumda ne yapardınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı durumdan mütevellit biriyle ayrıldım ama ayrılma sebebimi tartışmadım çünkü eğer anlattığım zaman anlıyacağını düşünseydim ayrılmazdık. Ama sonra mesaj da attım doğum gününü de kutladım.Sebep ona karşı bir şey hissetmem ya da arkadaş filan olmak istemem değildi.Sadece öylece terkettiğim için-haklı olsam dahi- suçluluk duydum ve vicdanımı rahatlatmak için bile olsa mesaj yazdım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgi herşey değil arkadaşım. illaki olmuştur onu üzeceğin birşeyin özür dileyen taraf sensen. bazen aradaki saygıyı değeride kaybetmemek gerek. öyle ağır konuşup vay efendim afdersin diyip kucak açmasını bekleyemez.

0|0
    0|0
    • ben hatalıydım fakat özürde diledim pişmanda oldum ama dinlemedi bile hep özürlerimi itici laflarla geri tepti

• yok hayır... tamam ayrılığı kabullendim dönsünde isatemiyorum ama güzel bir veda edipte gideblirdi sadece üzüldüğüm nokta o

• kızgın bitirdiyse yapmayabilir. çok gururlu diyorsun. geri adım atacağını sanmıyorum..

• Seviyosa ayrilmazdi hicbir sekilde mutlaka sende biseyi eksik bulmustur belki duygusallik acisindan belki de parasal bilemiyorum ama seven insan terketmez

0|0
    0|0
    • sadece güveni kalmamış sevgisi saygısı kalmamış... beni terkediyosun diye biraz sert konuşmuştum...

• pişman olup olmadığımı denemiş güyaa.. bakalım ne kadar pişman diye. ters ters cevap attıı dedim bu ne ya istemiyosan söyle biliyim ilişki iyice sarmalanmasın dedim.bravo bir hafta dayanamadın pes ettin diyo :S ters mesaj atarak denemiş benim pişmanlığım ne kdar doğru bişey bu ?

• Bence cok yanlis ve mantiksizca yeterli olgunluga ulasamadigini dusundum ben

• sen onu çok kırmışın yıpratmısınki kız dayanamamıştır illaki sendede vardır suc egosu olabilir veya baska bişey oturup düşündünmü ben naptımki bu kız böyle yaptı diye seviyorsan git peşinden bir baskasıyla mutlu olmasına dyanabilirmisin ? bence gelmez peşinden ve kadınlar susarak gider.

0|0
    0|0
    • evet kırdım biraz yıprattımda doğru...

• yardımcı olayım ekle istersen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim sana teselli vercem ama teselliyi s**tiret sigara ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...