Yapıcam deyip, yapmak isteyip de birtürlü yapamadığınız neler var?

Yapabileceğiniz halde belki unutup belki üşenerek ya da başka sebeplerden dolayı yapmadığınız, yapamadığınız şeyler neler?

Mesela ben hep erken yatıp erken kalkıcam diyorum ama yapamıyorum bir türlü. Eskiden de her sınavdan sonra bundan sonra artık günü gününe çalışıcam derdim :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ayrilmak istiyorum ve biliyorum ki ayrilirsam daha iyi olacak her sey. ama cocuklarim icin yapamiyorum, katlaniyorum

0|1
    0|0
    • Birlikteliğinizde anlaşmazlığınız çocuklarınızı daha da kötü etkilemiyordur umarım. Hayırlısıyla daha da mutlu olursunuz ve sabrınıza değer umarım

• Tabi ki, parçalanan bir ailede en çok çocuklar etkilenir ama mutsuz bir evlilik o da mutlu olamaz. Umarım aranızdaki sorunlar çözülür, mutlu olursunuz

• Cok tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• Ders calismak mat hele

0|1
    0|0
  • Capcake,çikolata yapımı kursuna katılacağım...

Geniş çaplı bir alış verişe çıkmak...

Kore-Türkiye expo'su var bir türlü gidemedim,filmler var,etkinlikler var...zamanım yok.

Şu an aklıma gelen bunlar ama o kadar çoklar ki..

0|0
    0|0
    • Git git capcake kursuna git. Millet bayram etsin :)

Kimisi geçmiyor günler diyor, bir bize mi yetmiyor günler bilmem

• Bu yaz tatilinde evde oturmayacağım sürekli gezip tatil yapacağım dedim olmadı :D

0|1
    0|0
  • ben hep ders caliscam diyom calismiyom.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• linkte özet geçmiş adamlar benim yerime :D link

0|1
    0|0
  • ben sevgilime seni seviyorum diyecem ama diyemiyorum nedenini bilniyorum galiba utandığımdan ya da başka sebepten

0|1
    0|0
  • Rafting

0|0
    0|0
Yükleniyor...