Bir İnsanın Sevgilisi Olmaması Mümkün mü ?

Kızları sevgilisi olmaması imkansız ama erkeklerin hiç sevgilisi olmaması mümkün mü sizce ? sizler ne düşünüyosunuz bu konuda ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• çok seçici ve herkesi beğenmediyse olmaz tabi

0|0
    0|1
    • herkesi beğenmemekten ziyade tüm kızların ağız birliği yapmış gibi hayır demesi ile alakalı... Evet diye bir kelime çıkmaz mı ağzınızdan ?

• niye tek kız erkekte de olabilir abilerim var 30 yaşında hiç sevgilisi olmadı

• bende erkek olur dedim zaten erkek seçmiyo çünkü gidiyo teklif ediyo rededilebilir ama kız istediğini seçiyo

Kızlar Ne Diyor 8

• Mümkündür. 25 yaşında bir arkadaştır hatta kendisi...

0|0
    0|0
    • neden olmadı arkadaşının merak ettim doğrusu

• senin dediğin erkekmiş ben kız sandım kızların olmaması imkansız şaşırdım bir an :D

• Mümkün mü diye sorduğunuz taraf erkekti, o yüzden belirtmedim. :)

Bayan için de mümkün ki. 25 bir yana 29 vardı hatta. Felçli annesi ile ilgileniyordu çünkü.

• mümkün yani kişiye göre değişir kız-erkek ayrımı her konuda yapılıyor yapılmamalıdır.

0|0
    0|0
  • niye kızların sevgilisi olmaması mümkn değilmiş..

0|0
    0|0
    • sen kız olduğun halde bilmiyorsan ne diyeyim şimdi :D

• görürsün :) annene sor babandan önce hiç sevgilisi olmuşmu

• senin olmuş mu ?

• 21 yıldr hiç sevgılım olmadı teklıf te almadım asık olanda olmadı imkansz dıye bişey yoktr

0|0
    0|0
  • ikiside mumkun. belki baska syler dikkatini cekiyordur.

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım,benim ilk sevgilim daha geçen hafta olmuştu. Bİr hafta içinde de bitti.Sanırım daha hiç aşık olmamışm. Ama bir erkek gelip de hiç sevgilim olmadı dese inanmam doğrusu.yani olabilir ama inandırıcı değil :D

0|0
    0|0
    • ulan daha çocuksun sevgilin olmuş daha konuşuyon :D şakamısın be evladım :))

• benmde ilk 15 yşnda bir hfta oldu bide sanal 1 yıl onu saymıyorum :)

• mumkun.baksana senin olmamis.

0|0
    0|0
  • çok güzelim 5 yıldır da sevgilim olmadı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mümkün tabiii örneğin bennn

0|0
    0|0
  • mumkundur

kadınlardan daha onemlı seyler de var

0|0
    0|0
  • Benim yok sevgilim mesela mümkün. Ama kızların da olmayabilir nasıl imkansız :D

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki erkeklerin geneli görücü usulü evleniyor yani toyken evleniyorlar sevgili olmadan yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...