Neden gelecek peşinde koşup; geçmişe hapsolmuş yaşarız ? Tek gerçek olan şu anımızı şimdimizi mahvederek...

Zamanla geçer derler, bilmezler mi geçen tek şey zamanın kendisidir. Bilmezler mi tek geçerli zaman şimdidir. Niye gelecek peşinde koşup geçmişe hapsolur insan, sadece nefes aldığın an varsın tek an şuan...

En Önemlisi sizce hangisi ?

Geçmiş

Gelecek

Şimdi

Verdiğiniz cevapla yaşam şekliniz birbirini tutuyor mu ? İçtenlikle cevaplayın lütfen... Nedenlerini ve sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Gerçektende zamanla geçen tek şey zamandır .. bir dahada geri gelmicek üzere elimizden kayar gider.. benm içiin ne geçmiş ne gelecek önemli .. ölmek için yaşıyom işte ne yaşadığım hayatın bir anlamı nede gelecekle ilgili bir hayalim var ne geçmiş ne gelecek bomboş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçmişte yaşayan biriyim. sorun ederim kızarım ama asla bu durumun şuanki hayatıma yansımasına izin vermem. şimdiyi önemsiyorum. geçmişimide atamam. geleğimle ilgili planlarım var ve umutlarım.. geçmişte pişmanlıklarım, hayal kırıklıklarım var. şimdim ise neysem oyum.

0|0
    0|0
  • aileler geleceğimizi,

sevgililer geçmişimizi

kafaya takarlar.

biz bunlardan dolayı hem geleceği hem geçmişi önemseyip anı yaşamayı unuturuz

diye düşünüyorum =)

0|0
    0|0
  • sorunu sevdım..

söyledıkelrıne harfiyen katılıyorum da ama ben geçmişin geleceğe ışık tuutğunu düşünür geçmişe takılırım maalesef elimde olmadan insalrı geçmişleriyle yargılamak yanlış bılıyorum ama arkdşaım olucka veya hayatıda olucka kişilerın geçmişlerı önemldır.

0|0
    0|0
  • 'Gelecek için endişelenmek varken niye şuanı yaşayasın ki?' bizde aile geleneği olmuş.

0|0
    0|0
  • 'Geçer, geçer, daha öncekiler gibi bu da geçer. Neler neler geçmedi ki?'

Önemli olan gelecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle bişey diyorsunki hayat mantığıyla ters ama bir okadarda haklısın çünkü öleceğini bilerek yaşamak niye ya da tarih olacağını bilerek yaşamak niye diye sormakla aynı dolayısıyla anın tadı diye bişeyde kalmıyor çünkü an dediğin şeyde az önce tarih oldu

0|0
    0|0
  • Sokrates baba büyüksün...;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...