Erkekler sevgiliniz sizin doğum gününüzde size hediye gönderemedi.. ne düşünürsünüz ?

Aranızda mesafeler var ve .. zaten size bir sürü hediye gönderen insan var.. sevgilinizde size ulasmayacagını düşündü ve bu yüzden hediye gönderemedi.. ama siz sadece bu yıl hediyeleri kendiniz alıyorsunuz.. önceki yıllarda şirkete ulasıyor.. bunun gibi bir sey bu drumda ne düşünürsünüz ? o.O

-O bir yengec erkeği...

- Ve bunun üzerine aylar geçmiş olmasına ragmen cok içime oturdu .. ama o zamanda aramız pek iyi değildi .. samimi değildik pek ama aklıma geldikçe cok üzülüyorum..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler sizin önem verdiğiniz kadar önem vermiyor bence hediyeye. Telefonda bir doğum günün kutlu olsun demek bile düşünülmüş olmak bile yeter. Ben üzülmezdim aramazsa üzülürüm.

1|0
    0|0
    • hergün onu soran ve her gün ona mesajlar atan birisiyim.. sabah günaydın mesajı akşam iyi geceler mesajıyla bitiriyorum hep.. bunun gibi ama sıkmamaya calsııyorum..

• Yorum için tesekkür ederim :))

• Rica ederim. Gönlünü ferah tut.

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün bunları yaşayan sensin sanırım.

benim için sorun olmaz. ben böyle bir şeyle test etmem kız arkadaşımı ama elimde de koz olur

1|0
    0|0
    • yani bir dahaki doğum gününe iyi hazırlan diyorsun ? Yorum için tesekkür ederim bu arada :)

• bilmem , sen anlaman gerekeni anlamışsın sanırım.

• Hediye göndermezse hiç takmam öyle şeyleri.. 3 kuruşluk şey için sevdiğim kişiyle kötü olacak değilim ya

1|0
    0|0
  • sevgilim olsa düşünürdüm olmadığı için düşünemiyorum :(

1|0
    0|0
  • 117 yaşınmdayım daha hiç doğumgünü hediyesi almadım.

Doğduğum yılda doğumgünü hediyesi diye bir olay bile yoktu.

Hatta doğumgünü bile.

1|0
    0|0
  • üzülürüm. ben alıyorum o almıyor. demek ki ciddi düşünmüyor derim. sevgililer gününde ben almıştım iş yerine çiçek göndermiştim ama o bir şey almadı bir kaç ay sonra ayrıldık zaten.

1|0
    0|0
    • benim doğum günüme daha cok var ama :) onun bana hediye alıp göndermesi zor.. benim ona hediye göndermem daha zor.. ama o hediyeleri ilk defa kendisi aldı.. hep şirketi alıyordu .. öylesine yani.. ona ulamsıyordur hiç..

• o zaman bekle ömrün boyunca

• seneye gideceğim .. o vazgecmesinde ben beklerim..

• hiç bişi düşünmem zaten hiç bişi ıstemem

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsunda heiye mediye istemem ya :/

0|0
    0|0
  • anything .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçmiş geçmiştir .

Geleceğe bak

1|0
    0|0
    • Yengeç erkeği unutmaz diyorlar o.O Unutmadıgına da eminim.. su an aramız cok iyi ama unutmadı biliyorum.. yorum için tesekkür ederim..

• Hiçkimse unutmaz , sadece hatırlamaz / hatırlatmaz ...

Yükleniyor...