Zayıflama konusundaki başarınızı benimle paylaşır mısınız?

Ciddi anlamda zayıflayamama problemi yaşıyorum..Yaklaşık 3 senedir bir zayıflayıp bir kilo alıyorum.Bazılarınız ıy kesin çatlağı vardır diyebilir ancak çok şükür profesyonel yüzme ile uğraştığım için geçmişte öyle çatlak ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım..

Diyet ve spor konusunda bilgim var .Hata bulunduğum evimde küçük çaplı spor salonuda mevcut .Lakin ne zaman diyetteyim spora başlıyorum desem arkası gelmiyor.Hata tam tersi kilo alıyorum..Hırslandıracak aktivitelerde bulunsamda misal küçük beden kıyafet alsamda daha da demorilize olup kilo alıyorum ...

O halde kilo konusunda baaşarılı olan insanların benden farkı nedir ?Lütfen yardımcı olun.Henüz 20 yaşındayım ve 163 boy 70 kiloyum ..Morelim bozuluyor ..Güzelliğim resmen heba oldu kilo yüzünden .

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum. Bunu bende yıllar önce yaşıyordur. Biraz verip biraz alıyordur. Yani yerimde sayıyordum. Bu nedenle de kız arkadaşım yoktu ve sağlığımı da düşünüp en sonunda karar aldım ve yüzmeye başladım. Başta isteksizdim fakat sonradan eğlenceli oldu bırakmak istememdim. Ardındanda sık olarak basketbol oynamaya başladım ve az yemeye başladım. Gerekirse sende bunları not al ve yemek yerken felan bak hedefin aklına gelsin ve o zaman daha istekli olursun. Bu sayede yazın 10 kilo vermiştim. Sonrada verdim biraz, şuan sağlığım iyi. Sende bunları dene arkadaşım ama sağlığın için yoksa kimsenin beğenmediğini düşünüpte değil. Hem bir insanı beğenmek için onun dış görünüşüne bakmamak lazım. Bence sende pek kafaya takma bu halinde iyidir, güzelsindir ama sağlık için verebilirsin. Kusura bakma biraz uzun oldu.

0|0
    0|0
    • olur mu ben samimi cevabınız için çok ama çok teşekkür ederim .. 5 senelk br birlikteliğim vardı bana hep külp takardı sürekli zayflasan bir daha iyi olucak .Potansiyelin var ama kullanmasını bilmiyorsun derdi bende sizinle aynı görüşteyim ama neticede kilolu olduğum için aldatıldım ..Şuanda da yediremiyorum kendime ve kilo vermek istiyorum dedikce pes etip yemek yiyorum o halde bir an önce spor salonuna yazılsam iyi olucak ..

• Şu vakitte bana yardımcı olduğun için ben teşekkür ederim Allah ıslah etsin diyorum umarım adalet yerini bulur cidden ..

• Rica ederim arkadaşım. Merak etme elbet bulurlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• öğünlerden 30 dk önce bir şeker kaşığı çörek otu iyice çiğne 2 bardak su iç akşamları ekmek yeme kesin çözüm zaten iştahıda kesiyo ben 86 kg dan 72 kg düştüm 15 günde

0|0
    0|0
  • Günlük 7 bin adım yürüyormusun ?

0|0
    0|0
    • Elbetteki hayır adımları saymıyorum 45 dakikalık yaparsam yürüyüş yaparım o kadar ..

• Önce işe yürümekle başlamalısın.

Kızlar Ne Diyor 1

• dukan diyeti kesinlikle isine yaricaktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...