Kapat

Hiç farklı bir alısılmışın dışında birşeyler görüp yaşadınız mı?

Benim kuzenim 12 yaşına kadar altını ıslatırdı geceleri altına muşamba bez bağlanırdı birgün aynı yerde yatmak zorunda kalınca banada geçmişti yıllar önceki komik bir anı olarak kaldı.

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim kuzenim denize girdiğimizde su çok soğuk dediğimde denize işiyordu beni ısıtmak için. Kuzen farkıyla senden öndeyim hahaha :D

0|1
    0|0
    • ne güzel ya aynen senin durum daha kötüymüs arkadaşım yani ama sende esprili komiksin gerçekten hı hı.

• Ben İstanbulda yaşamıyorum sadece bir kez okulla üniversite gezisi yapmıştım o kadar..Üzülmene gerek yok mesajını okudum ama diyecek bişi bulamadım o yüzden yazmadım..Ayrıca biraz garipsin bazı dediklerini anlamakta güçlük çekiyorum tabi kırılma bu dediğime..Garipten kastım farklısın işte..

• Sağol arkadaşım biraz öyleyim yani benim için bir adım atana 10 adım gibi değer veririm istanbulda olmasanda eser rüzgar gibi uzaklarda bile olsan fikrinle,tavsiyenle,arkadaslığınla yazman bile yeter arkadaşım benimde içimde üzüntüler,stresler sıkıntılar beni yesede ben karşımdaki arkadaşımı bunlarla sıkmak istemem,sende arkadaşım harbi ve dobra birazda düşündüğünü direkt belirten yapın var teşekkürler arkadasım eser hoşgeldin der sana..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...