Erkeklerin askere gitmesi veya gitmemesi sizi ne derece ilgilendirir?

Bir erkegın olmazsa olmazı askerlık hakkında dusuncelerınız neler?

evlenıcegınız cocuk askere gıtmemısse tepkı gosterırmısınız ?

Kız vermezler genelde turkıyede o hesap

bır erkegın askerlıgını yapmıs veya yapmamıs olması sızı ne derecede ılgılendırır ?

Erkek arkadaslarımda dusuncelerını paylasabılır gıdenlerın gıtmeyenlere tavsıyelerı :)

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın askerlıge karsı degılım askerlıgımı yaptım bende d.anadoluda sadece bu askerlıkle ılgılı sadece merak ettım ne dusunuyorsunuz

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• dövizle yapacam inş. 21 gün. gereken şey ise 1095 gün yurtdışında bordrolu ve yasal çalışmak.

"ben ona askerlik mi derim be 21 gün" ya da "kız vermezler sana" ya da "vatan haini misin lan" diyenleri zerre kadar s.kime takmıorm.

hiç yapmamak kötü bişi tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Pasifistler gitmek istemezler ideolojileri için ama bu vatanı kim savunucak?Sen gitme ben gitme kim gidecek

0|1
    0|0
    • tecrübesiz birini ortaya yem atmakla mı oluyor vatan korunması?

• orası öyle de profesyonel asker olmadığı sürece biz anca beyinlerimizi kaybederiz..

• mecbur gidecek gitsede zevkle beklerim.bizleri korumaya gidiyorsunuz bizde sizlere duala<r ediyoruz sağsalim gelin diye

0|1
    1|0
  • bir mühendis, öğretmen,...vs gibi mesleğe sahip olan erkeklerde zaman kaybı olarak görüyorum açıkçası...yapıp yapmaması da çok da önemli değil ama üniversite zamanını başka ilde kendi başına ayakları üstünde durarak geçirmiş biriyse..yoksa aileden ayrılmamış askerlik yapmamış biri bende tembel, kendine güveni olmayan bir erkek imajı çizebiliyor...

0|1
    0|0
  • Benim için sorun değil ama aileler pürüz çıkarıyor muhakkak. Gerçi askerlik olmasa başka bir şey bulur aileler. Gayet normal

0|1
    0|0
  • Benimki gibi simartilmislara askerlik sart

0|1
    0|0
  • gitmemiş olması onun açısından çok daha iyi.

0|1
    0|1
  • erkeksen adam gibi askere gideceksin askerlik erkegi erkek yapandır !

0|1
    1|4
  • Ailemde kimse askere gitmedi ama kizida aldilar :)

0|0
    0|0
    • demekkı o kızı alan kısı askerlıge,vatannına,ee dogal olarak askerlık olmayonca namusuna duskun degılmıs

• Aynen oyle akilli cocuk ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• askerlik yapmayan adam yarım adamdır.ben hakkari yüksekovada yaptım çok şey yaşadım çok sey gördüm benim askerde öğrendiğim en önemli şey ailemin sevdiklerimin ne kadar önemli olduğu.

1|1
    0|1
  • kim ne derse desin o bir sınavdır..

sınavı geçenlerin hayata hazır olduğu düşünülür...

0|1
    0|0
  • çok gereksiz

0|2
    0|0
  • 27 yasindayim gitmedim :D gitcez acele yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...