Eski çıktığınız mesaj atarsa..

Şimdiki hayatınızda sevgiliniz var mutlusunuz herşey yolunda seviyorsunuz. eski cıktığınız sizin face book adresinize selam yazıyor üstelik face book da sevgilinizin ismi olmasına rağmen siz siliyorsunuz sonra kızdan tekrar bir cevap geliyor.

Neden cevap vermediğini anlamadım. sakıncası var mıdiyorum ona da birşey demiyorsun mesajı.

Sonra bunu sevgiliniz görüyor sizden önce ve kıyamet kopuyor.

Çünkü ona söylemediniz başından yapmadınız bunu ve üstelik kız sakıncası var mı diye sorarken sevgilim var bile demediniz yani.

ve o kız neden o ismi göre göre yapar ki bunu sevgilinize nasıl bir açıklama yapardınız ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü kızlar unutamıyo duygusallar ben sevgilim var kusura bakma rahatsız oluyo derdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle açıklama yapamazdı çünkü kız milleti bu tür durumlarda otomatiğe bağladıkları için fırsat vermiyorlar.Ayrıca cevap verse de başı yanacak olan yine erkek.Haber verse mesaj attı diye bu sefer neden sana mesaj atıyo benden gizli iş mi çeviriyorsun diyecek

Yani her türlü erkek ezilecek.O yüzden öyle bir durumda sen yoluna ben yoluma deyip geçerim...

0|0
    0|0
    • nasıl yani ayrılırmısınız..

• Eğer beynimi yiyip laf dinlemeyip anlamaya çalışmıyorsa kesinlikle yapacağım iştir ayrılık...yok eğer beni dinleyip sorunu çözüme kavuışturmak istese ki(böyle bir kız görmedim) ne dilerse yaparımm.

• s...r lan der engellerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...