Kas yapıcam ama bir bakınbi sportmenler

kas yapıcam boyum 1.78 kas yaparsam boy uzamama engel olurmu

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Daha 18 yaşındasın erkeklerde 22-23 e kadar boy uzayabilir şuanda senin yapacağın şey hafif ağırlıklarla spor yapmak ve kardiyonu düzgün yapıcaksın hem üçgen olursun hemde kasların düzgün çıkar bele binecek hareketlerden kaçınırsan boyla ilgili sıkıntın olmaz üst vücut ve alt vücuda eşit çalış hatta alt bölgelere daha çok önem ver cünkü üst vücuda göre daha fazla büyüme hormonu salgılar sen sporunu yap ama ağır kilolardan ve bele binecek hareketlerden kaçın hayvan gibi olucagına tüm vücudun eşit oranda çıkmış göze hitap eden bir vücut yap en iyisi

Boyla ilgili örnek vericek olursam googleyi aç Arnold a bak adam 15 yaşında bodye başlamış şimdi 1.88 cm boyu var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• ayak fazla ağırlık basma squad fazla yapma sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • squad nasıl

• Ayak çalışmasın mı eğer zor gelmezse çalışsın yoksa üst kalın alt ince olur bide boyunun uzamasını istiyosa bacak çalışması gerekir sadece bele binecek şeylerden kaçınmalı alt vücut üst vuduca göre daha çok büyüme hormonu salgılıyor

• ben günde sadece 20 şınav çekiyorum ama acaip kaslarım baklavalarım var. sebebini bende bilmiyorum ama çok su içiyorum çok çok terliyorum. ve çok futbol oynuyorum 1 saat oynadığımda o kadar terliyorum ki sanarsın denize banıp çıkarmışsın :D ilk önce sana şunu söyliyim hiç hareket etmiyosan kasları unut. çok hareketli olman lazım iyi günler

0|1
    0|0
  • hic bir şey olmaz bana güven uzamassa ben burdayım ben 1.55 boyundaydım herkes benle dalaga geciyordu.Sonra bu sözü ilerde hatırlatıcam dedim.eskiden kollarım:22 santim di gögüs 80 di kilo 45 di şu an kilo 60 boy 1.74 kol 32 gögüs 100 ve ben bunu 4 ayda yaptım :D 2gün önce benimle dalga gecen herkesi dövdüm şimdi konnuşamıyorlar...

0|0
    0|0
  • Kardeşim o uzamaz diyenler halter çalışan ya da çok büyük ağırlıklar altına girenler için. Sen hafif bir sporla başlayacaksın. Çok zorlamazsan birşey olmaz. :)

0|0
    0|0
  • Kas yapmak için çok çalışmak gerekir :D evet boy uzamasını engeller kas gerildiğin de boy uzamasını bayağı etkiler.

0|0
    0|0
  • yaş ? kaç acaba

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalışmak boy kısalığına sebep olmaz.

0|0
    0|0
  • Olmaz alakası yok

0|0
    0|0
  • yaş kaç?ona göre yorum atcam...

0|0
    0|0
    • o kırolardan biri aşağıda şugaripharbiden sevdi :)

• sqtir et o malı mk.d

• Squat tarzi hareketleri yapmazsan boy uzamasini engellemez

0|0
    0|0
  • uzaman zaten

0|0
    0|0
  • 20 yaşından yüksekse bişey olmaz

0|0
    0|0
  • engel olur tabiki

0|0