Siz olsanız akrabalarınıza karşı nasıl davranırdınız?

Geçmişteki yaşadıklarıma oranla şu an iyi bir hayatım var.Ve ilk gençlik yıllarımda o abest olayları yaşarken akrabalarımın dedikodularına,arkamdan konuşmalarına maruz kaldım.,Şu an iyi günlerim ve çoğu yanında istiyor beni.Ama içimden gelmiyor o kadar uzagımki hepsine bugun halamın oğlunun düğünü vardı ve gitmedim.Bi çoğuna karşı tepkiliyim.Sizce geçmişe bir perde çekip bu nankör insanlarla eskisi gibi mi olmalıyım yoksa bu şekilde mesafeli mi olmalıyım?

• Geçmişteki gibi samimi olurdum.
    50% (2)33% (1)43% (3)Oy Ver
  • Eski günlerimi unutmaz ve samimi olmazdım.
    50% (2)67% (2)57% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Geçmişteki gibi samimi olma ya da olsanda mesafeli ol git gel. Saygını eksik etme herkesin kötülüğü herkesin yanına kar kalsın.sonuçta akraba. Genelde hep açık ararlar arkadan konuşurlar ya ne yapalım hepsi aynı idare etmek lazım yalnız değilsiniz bu konuda.

0|1
    0|0
  • Biz ailecek çok cektk halada yapiyorlar ama yinede mesafeli degilim bosver buyykluk sende kalsn

0|1
    0|0
    • Ya kinim ?Onların dedikoduları yüzünden şu an bu küçük yerde kız istemeye gitmeye korkuyorum

• Peki sen bilirsin

• Aynı şeyden ben muzdaribim kardeş.

Gerek yok gördüğüm yerde küfür ediyorum.Bi pok yapamazlar

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Yaşanan hiçbir şeyi unutmam ve eskisi gibi olamam. Elimde değil.

0|1
    0|0
  • Kalbinin sesini dinle

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

0|1
    0|0
  • bende de aynı durum vardı çektim hepsine çizgiyi hepsi yapmacık hepsi çıkarcı...

0|1
    0|0
  • ne olaylar yaşadın problem sendemıydı yok sende değilse nankörler herzaman oyle kalacaklardır ama değişme şanslarıda olabilir ya da onları sen değiştirebilirsin bence bir şans daha ver buyukluk ıı dir :)

0|0
    0|0
    • Problem gençliğimle alakalıydı.Evden gördüğüm bir ilgisizlik vardı ve sokak adına yaşanabilecek herşeyi yaşadım.Ama hepsine askere gidince bir kalem çektim.Bitti gitti..Özel hayatımı eleştiriyorlardı onlar

• aynen uzar iyi olan sen ol bence git ..

• teşekkürler

• Geçmişteki gibi samimi olurdum.

0|0
    0|0
  • akrabalar ne yaşamayı bilir ,ne de ölmeyi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...