Çok duygusalmısınız haksızlığa gelemezmisiniz..!

Ben çok duygusalım..geçen gün bir hanımefendi, hanım hanımcık arabasına çarpmışlar birde suçluyorlar çok acıdım güzel 32 yaşlarında bir kadıncağız aracının gözleri gitmiş kapı yamulmuş yandan geçirmişler kendini savunmaya çalışıyor..sonra ben bunu alakasız zamanda hatırlayıp çok üzüldüm zavallı kadıncağız aracının haline bak zorla almıştır çolu çocuğu vardır dedim ve o kdr ü uzzüldüm ki anlatamam..yada bir koyun alsak ya da oğlak ilk 3 gün kesersek sorun yok ama 3-5 ay bakım hergün bakmaya görmeye beslemeye alışınca kıyamıyorum kestirmwk istemiyorum ve canlı cansız herşeye bu duygusal bağ..sizde böylemisiniz..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecekte haksızlık yapan insanların hepsini öldüreceğim.Seri katil olacağım.Ciddi planlarım var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evt .s

0|0
    0|0
  • Her gün uyumadan glıyorum başıma gelenleri düşünüp

0|0
    0|0
  • Evet haksızlığa uğrarsam çok pis olur.

0|0
    0|0
  • Çok duygusalım ve haksızlığı kabullenmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet. Ben ıyı davranırım onlar beni kullanırlar. Oturur ağlarım onların umrun da olmaz. Haksızlığa uğradım cok. 10yıl gecse de unutamam kolay kolay. Ve hayatımdan da kolay kolay sılemıyorum

0|0
    0|0
  • haksızlığa deliririm.Zaman zaman bende çok duygusal olduğumu düşünüyorum.Olur olmaz şeyler beni hüzünlendirebiliyor örneğin acı çeken aç olan vs bir hayvana hiç dayanamam hemen yardım ederim fakat çaresiz kalırsam çok üzülürüm,hayattan soğurum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok duygusalım,yengeç burcuyum bunla alakalımı bilmiyorum.

Haksızlığada gelemem.

0|0
    0|0
  • ben gelemiyorum hhaksızlığa şahsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...