Fitnessla uğraşan arkadaşlar bakın bi

Protein kullanırsam ilerde sarkma yapar mı ? yani yaşlandığımda bahsetmiyorum.Çalışmayı bıraktıktan 1 yıl sonra falan sarkma olur mu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness ve Body Building iki farklı şeydir öncelikle bunu bilmek gerekir. Kaslarını çalıştırmayı bıraktığın noktada kas çevresine yağ toplanır ve sarkma yapar proteinle bir ilgisi yoktur. Ayrıca nasıl bir vücut yapmak istediğin burda önemli olan çoğu insanın 'öyle çok kas olmasın ya biraz olsun fit gözükiyim' dediği bizim "plaj vücudu" olarak adlandırdığımız bir vücut peşindeysen günlük protein ihtiyacını besinlerden karşılayabilirsin herhangi bir supplemente ihtiyacın yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalışmayı hiç bir zaman bırakma,hadi salona gidemedin evde çalış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sarkma denen olay bence şöyle oluyo kolun 40 cm yaptın çalışırken iyi besleniyon bu arada derin falan 40 cm göre gergin sonra bıraktın sporu ve beslenmeyi kolun hacmi küçülmeye başladı ve derin 40 cm göre olduğu için içi boş oluyo gibi hafif bir sarkma öyle olur bence ama çoğu kişi o seviyeye ulaşamıyor bile gelişmekte zor

0|0
    0|0
  • proteinle alakası yokki. kasla alakası var çalışmadığın zaman kaslar kendini yıktığı için geliştrimedin için(yani çalışmayı bıraktığın için) sarkma oluyo.

0|0
    0|0
  • Toz kullanmadan da günlük protein ihtiyacını rahatlıkla karşılarsın , proteinden kastın protein tozu heralde

0|0
    0|0
    • toz ve haplar işte, karşılarsın da 6 süreci hızlandırmak adına kullanmak mantıklı gibi ama sarkma yapar mı diye düşünüyorum

• Sporu bıraktıgın anda kaslar yavaş yavaş sönüyor zaten , sarkacak bişey kalmıyor yani

• Dostum bir düşün bu kas yağ değil sarkma olmaz kaslarında küçülme olur sadece bus arkma olayı cahilin teki atmış ortaya milette inanıyor kardeşim inanmayın kulaktan duyma şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • kas sarkmaz ya nedir bu şehir efsanesi sen kilo alırsan sarkarsın tabii bırakırsan zayıf kalmaya devam edicen bu kadar

0|0
    0|0
  • Sen proteın tozu kullanmasanda spor yapıp bıraksan yıne bıraz sarkma olur kas aynı kalmaz

0|0
    0|0
  • olmaz düzgün beslenirsen

0|0
    0|0
  • Bence kullanma yine de, her gün tavuk yemek varken protein tozu niye kullanayaımki :/

0|0
    0|0
  • yapay herşey saçmadır

0|0
    0|0
Yükleniyor...