Bende sorunmu var acep:)

Merhaba. Arkadaşlar bende söyle bir sorun var mesela arkadaşla sözleşiyoruz gezmeye gidicezzz diye o gün gelince canım dışarı çıkmak istemiyor evde uyumak istiyorum canım bişey yapmak istemiyor ikilemde kalıyorum ve yatıp uyuyorum bugün yaptığım gibi neden acaba fikri olan varmı

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de artık dışarıda ki herşey senin için sıkıcı gelmeye başlamıştır. Yuvanda yani kendi kabuğunda inzivaya çekilmeyi bu yüzden bu kadar çok seviyorsundur.

Zira dışarı parlayan güneş, solunan hava ya da gecenin o hafif serinliği artık cazip gelmiyordur.

Sorun benliğinin derinliklerinde bir yerde, belki kuytu bir köşede belki de havada asılı halde. Ama mutlaka içinde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz fazla kalabalığı ve gürültüyü sevmiyorsunuz,sanırım aşırı yoğun çalışıyorsunuz,bende de oluyor bazen,dinlenmek iyi geliyor,dogayla başbaşa kalmak daha iyi geliyor bana,

0|0
    0|0
  • üşengeçlik.

0|0
    0|0
  • :D interesting :D

0|0
    0|0
  • regl dönemindesindir

0|0
    0|0
  • normal degıl mı bende de aynısı oluyo :)

0|0
    0|0
  • var bende de var aynı durum.. ben artık gitceksem o gün gidiyorum yoksa baska bir zaman kaldımı. insan da yorgunluk oluyor üstünde...

0|0
    0|0
  • bence arkadasına fazla önem vermediginden kaynaklanıyor istemedigim arkadaslarımla bende bir yere gitmek için sözlessemde sonrasında gitmiyorum..

1|0
    0|0
    • Yok ya çocukluk arkadaşım annemede aynısını yapıyorum canım istemiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Depresyondasin demekki.

İçine kapanmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...