Galatasaray her puan kaybettiğinde neden fatura burak yılmaz'a kesiliyor?

galatasaray her puan kaybından sonra neden fatura burak a kesiyor? fatih terim her basın toplantısında bile faturayı burak yılmaz a kesiyor.

bana göre dün maçta en iyisi melo,chedjou ve burak yılmaz dı. dün burak hiç yapmadığı güzel şeyleri yaptı mesela pres geri baskı falan saha da basmadık yer bırakmadı. sadece gol atama dı her maç atacak diye birşey yok ki.

dün burak kadar drogba'da çok gol kaçırdı. ama drogba yı kimse burak gibi eleştirmiyor. Drogba'nın Metin Oktay duruşu yaptığı için mi bu suskunluğun sebebi?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• burak başta yanlış yaptı her maç her maç gol attı milleti alıştırdı arada bir ataydı normal karşılanırdı şimdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence dün sahanın en kötü oyuncusu Burak´tı ama Terim en azından gol atar diye 90 dk adama katlandı Drogba´da çok gol kaçırdı ama o Drogba top taça çıkmasın diye yüreğini ortaya koyuyor ayrıca Drogba yüksek top indiriyor topu kontrol edebiliyor arkadaşlarına servis yapıyor adam geçiyor ama Burak ne topu kontrol edebiliyor ne adam geçebiliyor sahada sürekli kendine oynuyor.

Önemli olan sadece gol atmak değil eğer bu mantıkla gidersek Güiza´da İspanyada Forlan,Henry,Messi gibi isimler varken gol kralı oldu ama Güiza bu üç ismin yanına bile yaklaşamaz

1|0
    0|0
  • Her puan kaybından sonra faturanın burak'a kesilmesi kadar normal birşey yok. Adam son vuruşlarda çok beceriksiz veya atmak istemiyor.Dün maçı izlediysen burak'ı eleştirme sebeplerini anlamışsındır.Adam 4-5 tane boş kaleye gol kaçırdı.Burak'ı bu kadar Fatih Terim ' in eleştirmesindeki sebep burak çok iyi bir oyuncu olabilir ama aptallıklarından dolayı olamıyor ve fatih terimde buna sinir oluyor.Adam hızlı defans arkasına iyi kaçıyor tam bir forvet oyuncusu ama kendini geliştirmek için veyada oynamak için çaba harcamıyor.Bence burak'a verilen bu kadar şansa yazık.Umut bu kadar formdayken adamı yedek bırakıyor..Maçın en iyisi hiç şüphesiz melo ve engindi bana göre..Burak çok gol kaçırdı.Drogbada bazı pozisyonlarda bencillik yapıyor ve bunu yapmamalı.

0|0
    0|0
  • Drogba Buraktan çok farklı bir oyuncu. Burak yaptıklarını yapmadığı için eleştiriliyor. İnsanlık halidir her pozisyon gol olacak diye bir şey yok ama Burak gibi bir golcüysen Galatasaray gibi bir takımda oynuyosan bulduğunu atman lazım. Drogba konusu ise Drogba golden çok takımı her manada rahatlatan bir futbolcu. Topu tutar kanatları, 2. forveti, forvet arkasını pozsiyona sokar. Burak başka Drogba başka.

0|0
    0|0
  • Drogba' yı tek eleştireceğim nokta, lütfen frikilerden uzak dursun mecbur kalınmadıkça..

Onun dışında adam defansı pestile çeviriyor, herif terminatör gibi burağı besliyor paslarıyla...

Burak' ın pozisyonlarına iyi bak, ne oluyor bu adama kendine gelsin biraz... Elbette ki kızacağız, gol atması için görevlendirilmiş orada, sen orada o kadar pozisyon yakalayıp bunlardan birisini gole çeviremiyorsan bir problem var demektir...

Kaç kere hücum yaptık, son vuruşlar ya direkten ya dışarıya ya kalecinin kucağına...

Haksızlık yok...

Burak kadar Drogba' yı besleseler bu kadar atak boşa gitmezdi bence... Full Burak' a çalışıyor takım..

0|1
    0|0
    • yanlışın var dostum takım buraka çalışmıyor dikkat ettiysen milli takımdada çok pozisyona giriyor yani burağın oyun stili bu defansın arkasına sarkıyor direk tamamen gole odaklanıyor aslında en büyük yeteneği bu çok pozisyona giriyor ne zaman nerede olucağını biliyor ah birde son vuruşlarını birazdaha geliştirse

• kaçırdığı kadar atsa şu an avrupanın en üst düzey takımlarında oynardı burak yılmaz bu yüzden eleştiriliyor dün de atabileceği o kadar gol pozisyonu vardı ki bazen çıldırtıyor beni.. drogba nın kaçırdığı kafa vuruşu var drogra kendi gücü ile pozisyon yaratıp kaçırdığı oldu bence eleştirmek yanlış olur 35 yaşına rağmen bu kadar performans göstermesi takdir edilecek bir durum. burak elbette her maçta gol atacak diye bir durum yok ama her maçta da bu kadar gol kaçıracak gibi de bir durumu yok.. amrabat ı konuşmak istiyorum ben set hucumcusu bir oyuncu değil bence yanlış oynatılıyo kayserideki oyun anlayışı onun için en güzel oyun tarzıydı ben yetenekli olduğunu düşünüyorum 23 yaşında ve hala kendini geliştirecek kapasitesi var fakat bizim takımda yanlış oynatılıyor ve sistem gereği bu böyle bu gidişle kulübeden çıkamaz onun için çok üzülüyorum. bruma ya gelecek olursak kumaşının kaliteli olduğunu gösterdi bence onun için daha çok uzun bir kariyeri olacağı garanti bu şekilde devam ederse çok faydalı olacaktır ikinci bir ribery kaosu olmaması büyük temennim

0|0
    0|0
  • burak'a karşı inanılmaz bir ön yargı var. gol atsa bile eleştiriyorlar. dün twitter'da burak için "golcü değil" diyen adam gördüm. lan adam golcü değilse nasıl 2 sezondur gol kralı oluyor.

1|0
    0|0
  • cünkü beş para etmez adi şerefsiz.

0|0
    1|0
  • tamam burağın tipine ölüyorsun anladık . Mal burak maaaaaaaaal :@ geçen sene kraldı o ayrı .

0|1
    1|0
  • Drogba adam olsaydı Metin Oktay duruşu yapmazdı gol ofsayt derdi .

1|0
    0|2
  • Burak çok yetenekli ne zaman nerde olucağını biliyor topu çok iyi takip ediyor hızlı fizik gücü var ama birde teknik lazım işte oda burakta yok

0|0
    0|0
  • Ona kesilmiycekte banami kesilcek ?

0|0
    0|0
  • Yani sizde diyorsunuz ki hiç puan kaybetmesin ...

0|0
    0|0
  • burak yılmazın attığı gollere bak hepsi beleş

0|0
    0|0
  • çünkü kazma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Burak birazcık futbol oynasaydı 10. dakikada 3-0 öne geçerdik ve maç tamamen formalite maçı haline dönerdi

0|1
    3|0
    • maçı izlemden yorum yapıyorsun burak dün 90 dk boyunca çok iyi oynadı tek eksik gol atmamasıdı..

• sen ya GS karşıtı bir takım taraftarısın ya da futboldan anlamıyorsun. O yüzden boşa konuşmayalım.

Maçın tamamını izledim

• Zoraki oynuyor :) Adam avrupada oynamak istiyor. Bir Santrafordan gol atmasını beklemekten daha normal bir şey olamaz

0|0
    0|0
  • herkesın payı var.netıcede bır takım hepsının yenılgıde payı var sadece burak degıl mesela musleranın olmayısı cok kotu oldu bu puan kayıpları cok onemlı

0|1
    0|0
  • duygusal bakmamak gerek

0|0
    0|0
  • Ne alaka..burak gol kralı olmuş adam kendi performansını sergileyemiyor bu aralar...bir de bencil çoğu zaman,çok ofsaytta yapıyordu,Fatih hoca ondan çok şey beklediği için faturayı ona kesiyor..

Burak'ı çoğu taraftar beğenmedi ama,gerçi maçı izlemedim

0|0
    0|1
  • burak gol atsad atmasada gol kralda olsa futbolcu değil daha adam gecip pas veremiyo sen kalkms fatura niye buraga kesiliyor diyosun.burak galatasarayda oynayabildiğine sükretsin

1|0
    0|0
  • nedeni belli burak yılmaz avrupada oynamak istedi galatasarayda göndermedi ama her puan kaybetmede burak yılmaza yüklenmek yanlış tabi

1|0
    0|0
Yükleniyor...