Bayanlarda koltuk altı terlemesi iğrenç değil mi?

yaz mevsiminde millet çarşıda geziyor.bazı bayanlara bakıyorum o kultuk altı terlemiş dar tişört giymiş. terlediği belli ediyor. hiç mi kendinden utanmaz bu bayan? acabaa başkaları nasıl görür ? iğrenirrr

0|0
24|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben terlemiyorum hiç terlemem ne kadar iğrenç terlemek. Haklısın atletle gezmek gerek. Ayıp ayıp utanın kendinizden insan terler mi ! Koltukaltı fetişizm mi doğru millet hayırlı olsun.

0|0
    0|0
    • beni en iyi sen anlıyorsun :)

• Beyaz atletini beğenmiş eyüp onu söylemek istedi bence hırka:))

• :P ya bi git. Karıştırma ortalığı.

Kızlar Ne Diyor 23

• dikkat etmek gerek tabi ama terlemem diyene de inanmıyorum tüm insanların ter bezleri vardır terlememek mümkün değil sadece dikkkat etmek gerekli bakımı özeni göstermek gerekir

not: köpeklerin ter bezleri yoktur bu yüzden ayda 1 yıkamak gerekir yoksa derileri zarar görür insanda da olmasaydı ter bezi sonuç bu olurdu

0|0
    0|0
  • Hoşlandığın birisiyse yaş gününde ve özel günlerde ona deo al.Anlasın durumu

0|0
    0|0
  • İnsan kılığından çıkmış erkeklerde görüyoruz saç sakal bir birine girmiş saçlar yağdan yosun tutmuş iğrenmezmi bu kişi kendinden birde sevgilim olsun ister ?

0|0
    0|0
  • erkektede koltuk altı terlemesi iğrenç desemm.yapma herkez terler önemli olan temizliğe ve ter kokusunu gidermeye çalışmaktır

0|0
    0|0
  • kesinlikle harcanıyosun...

0|0
    0|0
  • Biraz mantıklı düşünürsek özellikle yaz aylarında herkes terler.Önemli olan bunun kokmamasıdır şahsen bende kokmaz ve tanıdığım birçok bayanda da kokmaz yani parfüm deodorant sabun su var günde birkaç defa yıka kolunun altını bir şey olmaz.Fakat insanlık hali terlenir kokmadığı sürece sorun teşkil etmemeli bence.

0|1
    0|0
  • Gecen yaz haberlerde görmüstüm bi adam urfadaydi sanirim hic terlemiormus ter bezleri yokmus… o yuzden ölme ihtimali bile varmis.. Sürekli yikanarak disari cikiormus.. Göstermislerdi islak islak cikiordu disari herkes bakiordu öyle..

Cok kötü bir durum cok uzulmustum adama.. Allaha sükürler olsun ki terlioruz.

0|0
    0|0
  • Sen o kadar body falan terlemiyorsun galiba...

0|0
    0|0
    • atlette çalışşıyorum hafif

• terlemek ınsana ozgu bıseydır

0|1
    0|0
    • ddoğru düzgün soru soruyorum iorydsunuz o takmış kıl a

• tamam haklısın da senin kadın düşmanı olduğunu düşünmeye başladım artık :/

bir kol kıllarına taktın şimdi ter konusu...

0|0
    0|0
  • Hos bi goruntu degil. Kendine bakan insanlarin çogu bu goruntuyu vermemek için elbette ugrasiyorlardir.. Deodorant vb gibi hijyen urunleriyle. Dikkat edilmesi geren bir sey.

0|0
    0|0
  • Alla alla bazı erkeklerin de tşörtü boydan boya ıslak oluyor onlar daha iğrenç

0|0
    0|0
  • Kokanı çok var. Kendinize bakın bee

0|0
    0|0
    • ben bakıyorujm kendime şekerr:D

• sende taktın he 100ncu sorusun soruyu

0|1
    0|0
  • Ne yapsınlar ? Insanız robot değil

Çarşıda çıkarıp çıplak mi gezsinler

0|0
    0|0
  • yok biz kızlar terlemiyoruz ;p

0|0
    0|0
    • Öyle şartlandırıldık ufakken, napalım afallıyoruz biz de :P

• utanmaz bayan cık cık

0|0
    0|0
  • İğrenç.

0|0
    0|1
  • güzel kızlar osurmaz s*çmaz derken burdan gol yedik iyi mi?

1|0
    0|0
  • benim kıçımda terliyo taammı? hadi bunu da yaz? hadi sor?

la bebe ağzımı açtırma benim, argoya geçirecen sonra benden günah gidecek, senin beynin kokuşmuş al eline bir roll-on tüm kafana sabah akşam sür taammı

2|0
    0|1
    • ahahah zaten yazılanlardan sonra soruyu gizlemiş sanırım:D +1

• aaaa sende kadınların herşeyine çok taktın yeter ya yok kıllı kolllar yok koltuk altı herkes kendi vucut temizliğinden sorumlu sanamı sorucaklar istemiyosan o tür kızlarla takılma veya böyle gördüklerinin yüzüne söyle düzeltsinler kendilerini

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç koltukaltım terlemedi. Çok iğrenççççç

1|0
    0|0
  • evet haklısın ayrıca atletle fotoğraf çektirenleride hatta bırak çektirmeyi atletle kendi kendini çekenleride bir o kadar iğrenç buluyorum.

0|1
    1|0
    • işte gerçekçiliğimiz burdan anlaşılıyor sen neden resim koymadın. hı utandınmı veyatta tanınmamak içinmi dürüst oll.

• tanınmamak için tabiki bu tiple muattap olduğum bilinse intihar ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• vücut terlemesi beyin terlemesinden iyidir:)

2|1
    0|0
  • sen harcanıyosun buralarda dolaşma fazla

3|2
    0|0
  • eyyüpcüm koltuk altı ve sen ayrılmaz olmuşsunuz..artık başka yerlerinden bahset insan oğlunun nasıl fikir?

0|1
    0|0
    • nerelerden mesela? ben yeniyim

• insan vücudu konusunda soru sorman için burda eski olman gerekmiyor diye düşündüm..kaşlar gözler kirpikler..onlarında tüyleri var orlardan bahset..kıl tüy dostu seni..

• Terlemek vücudun ortam sıcaklığına verdiği en doğal tepkidir. Vücudu soğutmaya yarar. Eğer öyle birini gördüyseniz, soğutma sistemi iyi çalışıyor demektir. Dışarıda olduğuna göre de üstünü değiştiremez.

Nesinden rahatsız oluyorsun ki bunun?

0|0
    0|0
  • normaldir. kızlar insan değil mi.

1|0
    0|0
  • gelir gelmez ortalıgı pokladın yaa

1|0
    0|0
  • sanırım senin üyeliğin birazdan iptal olur...

1|0
    0|0
  • evet iğrenç oluyor...

insan kendisine dikkat etmeli bence...

0|0
    0|0
  • yoksa sen terlemiyor musun?

0|0
    0|0
    • bende fazla terleme yok

• demek ki sende terliyorsun. sonuc olarak, o sicakta kosturmaca da terlemek gayet dogaldir. hatta ter bezlerini bozan durduran deolari kullanmak da saglik sorununa nedendir. bu yuzden, terlemeyi azaltip koku ve bakteri engelleyenleri kullanmalisin . bu durumda da ne yaparsan yap o iz az da olsa olur. bakimsizlik olarak algilama bunu.

Yükleniyor...