Siz olsanız ne yapardınız ?

Konuşmayı en çok sevdiğiniz insan size boş konuşmaktan sıkıldığını söylese ne yapardınız ? Çok konuştuğunuzu söyleyerek eleştiride bulunuyor.Ama siz de inat mıdır nedir illa mesaj atmak istiyorsunuz.Belki de onun itmesi sizi çekiyor bunu bilemeyiz.Soru şu konuşmak için can attığınız kişi sizinle konuşmak istemiyor.Ama siz de konuşmayınca kötü hissediyorsunuz mutsuz oluyorsunuz saçma bir kafa yapınız var.Asla mesaj atmazdım cevap sayılmaz yaratıcı olun biraz şimdiden teşekkürler.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• O kişiyle asla birdaha konuşmazdım

0|0
    0|0
    • Ama seni çeken anlam veremediğin birşey var ve konuşmak istiyorsun yani onunla konuşmak senin için gün içindeki en güzel şey.Yine de konuşmazmıydın ?

• Evet bana değer verdiğini söylüyor da artık inanmıyorum ben.Yani bugünden itibaren inanmıyorum değer verdiğin insana birkaç mesajı çok görmezsin dimi ? Neyse ya kurtulurum herhalde bu duygudan :D O ne istediğini bilmiyor bence. Evliliği istiyo ama sorumluluk almak istemiyo.Ben onu da anlıyorum. O değil de mantık evliliği yapmak isteseydi kesin beni alırdı ahahaha :D

• Kesinlikle :D

Kızlar Ne Diyor 1

• konuşmamı istemeyn birine mesaj atmam bir müddet sonra kendi yazar

0|0
    0|0
Yükleniyor...