Yeni bir Kamera: Nikon Canon almak istiyorum,

kaliteli olsun, hangisini tavsiye edersiniz? Ve tam ismi ile yazarmisiniz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Canon 1100d kullanıyorum full hd video özelliği de var çok memnunum standart 18-55 lens ile bile işimi görüyor 75-300 lensde alabılırsen ekstradan harika çekımler yapabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nikon ve kanon un hemen hemen eşdeğer kalitesi var ama nikon un grüntüsü benim daha çok hoşum agidiyor

0|0
    0|0
  • Dslr mi? Hangi amaçla kullanmayı düşünüyorsunuz? Anı, sanatsal vb. Fotoğrafçılık eğitiminiz var mı? Bütçe olarak bir üst limitiniz var mı? Bunları cevaplarsanız ona göre birkaç öneride buluna bilirim.

0|0
    0|0
    • yillardir yapiyor yaklasik 4-5 senedir

bütce olarak 1-2 milyara yakin

video da düsünüyorum

• Nikon d3100 le felan uğraşma.D3100 De AF Motoru yok.Bu nedemek oluyor dersen makine kendi otomatik netlemiyor kendin elle netlemek zorunda kalıyorsun.Genelde makineyi aldıgında 18-55 lens verirler bunda af motoru olur bu sorun olmaz.Ama ileride yeni lens almak istersen af motorlu lenslere 2 kat daha fazla para verirsin.Canondaki neredeyse bütün makinelerde af motoru var.Bende Canon EOS 600D var ve çok memnunum.Sanada Canon 600D öneririm videoda neredeyse giriş seviyelerinde 1 numara.

0|0
    0|0
    • peki Nikon D5200 ler ?

• Nikon D5100 yani bir alt modelinde AF motoru yok.D5200 De AF motoru var yani iyi makine tavsiye ederim.Canon 650D bak bide istersen ekranı dokunmatik.

• al beya uçak al istiyorsan bize ne şimdi bundan

0|0
    0|0
    • bilmiyorsan cevap verme o halde ! fikir aliyorum seni ilgilendirmez

• Nikon tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canon kullan ama model bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Nikon D3100.

0|0
    0|0
  • Nikon D3100

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama arkadaşlarım genelde canonu tercih ediyoo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...