Düğünde beyaz giysem geline ayıp mı olur ?

Yakın bir akrabamın düğünü var.Üç dört gün önce beyaz şu link tarz bir elbise aldım.Ancak arkadaşlarım beyaz giyersem geline ayıp olacağını söylediler.O elbisenin siyah kemer olmadan ki halini düşünün.Bir de siyahı var aldığım yerde o da çok cenazelik olur gibime geliyor.Değiştirsem mi yoksa beyazı mı giysem ?

0|0
19|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Aman Senin Gelin Sanmasınlarda :)

0|0
    0|0
  • Kendini güzel gösteren bir elbise giy yanlış anlama ama bu şuna benziyor beyaz arabaya kumaş koltuk siyah arabaya deri koltuk gider ve şunu söyliyim eğer bir erkek arkadaşın varsa ona güzel görünmeye çalış mesela ben saçlarını toplayan kızlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • giy beyazı yakışır gelinlik değil sonucunda geline neden ayıp olsun saçmalama

0|0
    0|0
  • Beyaz giyme ya saygısızlık olur geline

0|0
    0|0
  • Ulan benim halalarım duvak yaptırmıştı ikiside amcamın düğününde

0|0
    0|0
    • Yok artık gelin bıçaklar beni :)

• Evet zaten hiç sevmezdim onları iyi dalga gectiydim

Kızlar Ne Diyor 19

• Yani ayıp olacağından değil ama düğünde sadece gelin beyaz giymeli bence sonuçta onun günü özel olmalı. Yani şahsen ben kendi düğünümde biri beyaz giyse üstüne vişne suyu dökerim.

0|0
    0|0
    • :) siyahı da benim içime sinmedi ne bileyim

• Aynı modelin siyahıysa gayet seksi olur bence.

• siyahıyla değiştireyim bari :)

• ben giymem beyaz dugunde gelin gibi

0|0
    0|0
  • ben olsam gıyerdim ee gelınden daha çok güzel olmak suçmu :))

0|0
    0|0
  • Bu linkteki gibi ise güzel .Hiç ayıp olmaz.Gayet hoş.O kemerini de kullanırsan içini daha çok rahatlatmış olursun.Beğendim elbiseyi giymelisin!

0|0
    0|0
  • cok daha güzel elbiseler var bence baska model ve BEYAZ OLMAYAN bir renk giy:)

0|0
    0|0
  • Tamamen beyaz olması sorun olur.

0|0
    0|0
  • elbise çok hoş. ama ayıp olur diye düşünüyorum.esmersen siyah al çok yakışır.

0|0
    0|0
  • elbisenin modeli çok güzel.çok beğendim.başka rengi yok mu

0|0
    0|0
  • büyük hakaret geline :) beyaz asla olmaz.

0|0
    0|0
  • hayır ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • gelin sorun etmezse güzel canım gider düğüne

0|0
    0|0
  • saçmalama uzun bile değil. bende beyaz giyinmiştim kuzenimin düğününde hatta o beğenmişti.

0|0
    0|0
  • elbise güzelde başka rengini al kırmızı lacivert gibi

0|0
    0|0
  • degistir baska renkte elbise al.

0|0
    0|0
  • Bence linkte ki elbise mükemmel ve sende siyah kemer al çünkü kemerle daha güzel olmuş.

0|0
    0|0
  • olur nezakettir bu ayrıcalığı vardır.

0|0
    0|0
  • Bende kuzenimin düğününde beyaz giyeceğim beyaz ama böyle değil üzeri full taşlı faşan :(

0|0
    0|0
  • gelin sorun etmıyosa ayıp falan olmaz.uzun olsaydı elbise ozman gelın gıbı olurdun ama kısa

0|0
    0|0
  • bunu yapmamalısın onun günü

0|0
    0|0
    • Hiç aklıma gelmedi alırken.

Yükleniyor...