Fatih Terim´in Yerinde olsanız nasıl bir ilk 11 kurarsınız?

Tartışmasız Türkiyenin en iyi kadrosuna sahip olan Galatasaray´ın Teknik Direktörü olsanız nasıl bir ilk 11 kurarsınız?Benim görüşüm Galatasaray son iki sezondur orta sahanın merkezindeki oyuncularla etkili oluyor ama son 2 sezondur Galatasarayın kanatları çalışmıyor elimizde iyi kanat oyuncuları var ben olsam çift forvetten vazgeçip Kanatlara Bruma ve Amrabat´ı koyar kanatlarıda etkili hale getiririm Tek forvettede Drogba´yı oynatırım yabancı kontejyanına gelince arkadan Eboue ve Chedjouyu keserim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• baroş koçum benimm sonunda profil resmini deiştirdin :D benim şampiyonlar ligindeki kadrom bu olurdu ben hızlı ve kontra atak futboldan yanayım işte kadrom:

Muslera

Eboue Semih Chedjou Riera

Melo - Selçuk

Bruma - Amrabat

Sneijder

Drogba

valla yazını sonradan okudum ben de amrabat bruma diyordum :D ikinci yarıda burak yılmazı alabilir fatih hoca

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• emirates ve süper kupa almayı başardık rüya gibi başladık sezona hiç yakışmadı bu puan kayıpları şam.liginde bu gruptan sıfır çekeriz çok korkuyorum kabus gibi

0|2
    0|0
  • fenerbahçeli olsamda galatasarayın çok rahat ilk 11 ni kurarım hatta her maçta yenerler :)

0|1
    0|0
  • tartışmasız en iyi kadro iyimiş:)biraz daha başka takımları izleme zamanı gelmiş bence :)

0|1
    1|1
  • CL için : Muslera,Drogba,Burak,Riera,Eboue,Semih Kaya,Chedjou,Sneijder,Amrabat,Bruma,Selçuk İnan

Süper Lig:Muslera,Drogba,Burak,Gökhan Zan,Semih,Bruma,Altıntop :(, Eboue,Emre Çolak,Sneijder,Selçuk İnan

Melo'yu da kullanabiliriz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tartışmasız Türkiye'nin en iyi kadrosuna olduğu kişiye göre değişir tartışmasız en iyi takım Bursa Eskişehir zor deplasmandı bahaenesine sığınmaz buna nasıl karar verdin bilmiyorum ama Galatsaray Başkanınız ve Fatih Terim'in egosu yüzündenbu sene başarılı olamayacak. Bunun yanında ŞL'de alınacak başarısız bir sonuç iyice bir handikap oluşturacaktır. Dediğin gibi kanatlarınız inanılmaz pasif. Ayrıca inanılmaz planlama hataları var. Yaş ortalamanınızın 29 olduğunu biliyor musun? Ayrıca yerli oyuncu kalitenizin düşük olduğunu dün de gördük. Selcuk ve biraz Burak (o da gol atıyor sadece tek vuruş bana göre başka bir özelliği yok) bunların dışında vasat bir takım olduğunuzu artık egolardan arınmak gerektiğini ve biraz da olsa öz eleştiri yapmanız gerektiğini hatırlamanız gerekir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Galatasaray Türkiyenin en pahalı kadrosuna sahip onu kastederek söyledim

• Bence sen çok karamsar yaklaşıyorsun bu takım son iki yılın açık ara şampiyon olmuş bir takım sezon başında Feneri yenerek Süper kupayı aldı Emirates kupasını kazandı ve şu anda en zor fikstürde bize ait EsEs ve Bursa Deplasmanları en zor deplasmanlardandır dünkü maçta puan kaybetmemiz tam bir şansızlık bence dün çok iyi oynadık o kadar eksiğe rağmen ayrıca hem fiyat bakımından hem senin dediğin taraftan Galatasaray bu ligin en iyi takımıdır

• Gelecek hafta ligin en iyi takımı göreceğiz hep beraber.

• Dediğin gibi zaten ortahasamız güçlü ama kanatlarda problemimiz var özellikle sağ kanat boş gibi sanki hamit sağ kanadı kullanamıyor daha çok içe dönük bir oyuncu Amrabat - Bruma ikilisi çok iyi işler yapabilirler Brumayı gerçekten bu kadar kısa sürede böyle birşey beklemiyordum çok rahat adam geçiyor çok süratli ve bu yaşına rağmen çok teknik büyük potansiyel var Madrid maçında oynarsa Dünya onu konuşabilir çok ciddi işler yapabilicek kapasitesi var kesinlikle çok umutluyum

0|1
    0|0
  • Bunların hepsi TFF yüzünden oluştu. Fatih Terim'de çaresiz kaldı. o 6+0+4 yabancı kontenjana takıldı. Chedjou daha hazır degil yani daha takım taktiği olarak daha yeni öğrenmeye başlıyor. Burak ise formsuz yani daha hazır degil açıkcası gol pozisyonlarında sorun var. Amrabat ise çok süratli biri fakat bir eksiği var çözemedim eksik var diyorum ama halen çözemedim. Sabri ise toparlandı fakat ortaları iyi açamıyor. Emre çolak ise çok şımardı artık eskisi gibi parayı bulunca tabi kudurdu. Zaten kendiside Fenerlidir. Transferlerden Alper Potuk'u çok istiyordu olmadı. Kadro şöyle:

Muslera

Hakan Balta-Semih Kaya-Chedjou-Hamit

Melo-Selçuk İnan

Amrabat-Sneijder-Bruma

Drogba

1|0
    0|0
  • muslera - semih,chedjou,riera,eboue- melo selçuk sneijder hamit bruma- burak ya da drogba tek forveti ile

0|1
    0|0
  • AB statüsü gelmedikçe ideal 11 asla kurulamaz Galatasaray'da. bence en ideali bu. link

0|1
    0|0
  • 3-4-3 oynarım

muslera

Eboue Semih Chedjou

snejder-selçuk-emre ç.-melo

drogba-umut-burak

0|1
    0|0
  • Muslera*Eboue*Chedjou*Semih*Riera***Melo***Amrabat*Selçuk*Sneijder*Bruma*Drogba

0|1
    0|0
  • Muslera-Hamit-Semih-Cheyju :D- Hakan- Amrabat-Selçuk-Sneijder-Bruma-Burak-Drogba

0|1
    0|0
  • Muslera-Eboue-Chedjou-Semih-Riera-Melo-Amrabat-Selçuk-Sneijder-Bruma-Drogba

0|0
    0|0
  • ilerde gs'nin teknik direktörü ben olacağım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...