Ne demek oluyor bu bakışma ?

Aylarca birisine neden bakarsınız aynı ortamdasınız. Neredeyse her gün görüyorsunuz ve sürekli bakıyorsunuz bundan ne çıkarırsınız? Üç dört ayınca böyle sürdü bu.Ben ona baktım o bana baktı.

Ve sonunda umutlanarak ona bir adım attım,ama sonuç olumsuz ne yani şimdi bu bir bakarsın iki bakarsın anlarım da üç dört ay boyunca da olur mu be ? Nasıl bir tiptir bu anlamış değilim.Kızlar sizin pencerenizden bakmak istiyorum bu duruma teşekkür ederim.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu erkekler daha fazla yapıyor ama kızlarında yapanları var seni üzmek istemem ama büyük ihtimalle egosunu tatmin etmek için yapmıştır

Yada o 4 aylık süre zarfında başkasıyla tanışmıştırr

Son ihtimal eski sevgilisini unutmak için seninle ilgilenmiştirr

Ama o kız kendini kandırıyor Alah ta benzerini ona yaşatacaktır kimsenin yanına kalmaz

0|1
    0|0
    • İnşallah yaşatır o kadar çok istiyorum ki.Yani ben durduk yere bu kadar bağlanmadım ona

• Benden tavsiye biriyle çıkıp aradan en az iki ay geçmeden karşı tarafın seni sevdiğine emin olma artık insanlar çok sahtekar ve acımasızlar sevildiğine emin olmadan , onun sevgisini sınamadan kimseye bağlanma aylarca çıkıp sanki hiç sevmemiş gibi terk eden bir sürü insan var insanlara kolay güvenmemeli sonuçta taklit yapmak zor birşey değil

• Aynen öyle katılıyorum.Ama bunlar artık bana bir tecrübe oldu.Bir daha böyle bir şey hayatta yapmam ta ki tam anlamıyla emin olana kadar

Kızlar Ne Diyor 1

• naz yapıyodur derim

0|0
    0|0
    • Böyle naz mı olur ilk arkadaş olarak tanıştım kabul etti arkadaşlığımı ama gerisi gelmedi .

• yada egosunu tatmin ediyodur

• hay egosuna..

Erkekler Ne Diyor 3

• az öncede bir kız konu açmıştı bana açılan erkekleri kabul etmiyorum niye yanlızım diye garip bu kızlar :D

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu son olsun uzak durucam bundan sonra :)

• bızım kızların mal oldugunu bılmıyormusun bakma hıc bı kıza sıktıret uzulen hep bız oluyoruz gıdyoruz bos cıkıyor

0|0
    0|0
    • Bilmiyordum şimdi herkes için öyle yorum yapamayız genelleme yapmayalım ama arada böyleleri de var demek ki

• :) benim yaşadığımı Allah ona da yaşatsın istiyorum o zaman anlarlar artık

• anlamaz arkadasım onlar zıhnıyetın degısmesı lazım

• Şimdi burda birileri çıkacak diyeceklerki aga sana kesin aşık git çıkma teklifi et. Ama olay öyle değil bende senin yaşadığın olayı yaşadım 1 yıl boyunca bende sanki hep bana bakıyormuş gibi sanıyordum yani ne zaman baksam gözü bendeydi sonra gittim bir cesaret kıza açıldım reddetti. Gaza gelme derim benim gibi.

0|0
    0|0
    • benim ki de aynı senin gibi ben zaten ilk olarak arkadaş olarak yakınlaştım ona,arkadaşlığımı falan kabul etti ama ileriye gidemedik.

• Emin olmadıkça ileri gitme yoksa benim gibi bir daha bir cümle bile konuşamazsınız ki bu bana çok koymuştu.

• valla emindim aslında bir kaç samimi arkadaşım da artık söyle falan dedi ama oynanmış gibi hissettim kendimi.Bana da koydu ama artık tecrübe oldu

Yükleniyor...