İdeal kadın nasıl olmalı? Kafanızdaki kadın profili nedir?

masum, zeki, güzel, çekici vs. sizce nasıl olmalı. kafanızdaki kadın profili nedir? (hayatınızdakinden çok düşlediginiz profil)

Güncellemeler:
erkekler fazla birşey istemiyorlar çok gerçekçiler, hepinize teşekkürler

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi olmalı ama en önemli olanı dürüst ve kişilikli biri olmalı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İdeal kadın budur, ideal erkek budur diye bir şey olmaz. Herkes için farklıdır. Bazısına göre%80 ieytan %20 melek olmalıdır, bazısına göre tam tersi. Bazısına göre ağırbaşlı bazısına göre hafifte uçarı olabilir. Bana sorarsan her şeyden önce iyi bir insan olmalı. Ağırbaşlı, akıllı, hanımefendi, güvenilir, konuşkan, ahlaklı ve canayakın olmalı. Tabii ben bunları haketmek için ben de öyle olmalıyım. Buna da ben karar veremem. Çevrenin takdirine kalmış benim öyle olup olmadığıma karar vermek.

0|0
    0|0
  • öncelikle zeki ve akıllı olmalı tabi fizikde yerinde olmalı ama zeki olması olmassa olmazımdır. aynı şeyi iki kere anlatamam her cümleme birde açıklama ekleyemem.

1|0
    0|0
    • 3ü biarada istiyosun sen :)

• en azından boyu 165 üzerinde olsun ben 1,83 de birde kilolu olmasın mümkünse balık etli tanımından fazla olmasın en azından

• güzellik falan önemli değil sevince zaten ayrı bir güzel oluyor çekicii oluyor. geçmişi düzgün sadık olsun samimi ve dürüst olsun o kadar!

2|0
    0|0
  • herkese göre değişir. benim için en az170 boy sarışın veya kumral zayıf uzun bacaklı kot pantolonu dar saçını ortadan ikiye ayırmış kısa deri mont giymiş alta uzun çizme off. iç güzelli olarak kendisini kasmaması alçak gönüllü görmesi erkeğine sadık bağlı olması güzel konuşması şımarmaması

1|0
    2|0
  • Ideal kadin diye bir sey yoktur. Her erkek farkli bir ozelligini on plana cikarir. Mesela benim ideal kadinim: ideal kadini merak eden tiplerdir:)

1|0
    0|0
  • Mutfakta aşçı evde ev hanımı sokakta hanım efendi yatakta buldozer

2|0
    0|0
  • İdeal kadın diye genel bir şey yok.. Senin kişisel idealin var..

1|0
    0|0
  • Gözleri fırt fırt oynamasın güzel baksın yeter

0|0
    0|0
  • zeki, güzel, çekici, yerine göre hanım efendi, yerine göre kışkırtıcı, ağlamayan

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• masum zeki ve güzel istiyor çoğu erkek :)

0|0
    0|0
  • erkekte olan özellik söylesem olumu akıllı dürüst zeki yetenekli olgun.yalansız dolansız olsun.

0|0
    0|0
  • Ideallik goreceli bi kavramdir. 5 parmagin 5 i bile birbirinden farkliyken insanlarin ideallerinin ayni olmasi imkansiz. Herkesin kafasinda belirledigi kriterler vardir.

0|0
    0|0
  • erkek olsam samımı durust neselı cana yakın sıkıcı olmayan bırını ısterdım

0|0
    0|0
  • Alçak gonullu saygılı oturaklı agırlık sahıbı

0|0
    0|0
  • Güzel ve alımlı, Kumral, Zeki ama bilmiş değil, alçak gönüllü...

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter.

0|0
    0|0
  • benim ideal kadınım müjde ar-aysel gürel ikilisi. çok ciddiyim.

0|0
    1|0
Yükleniyor...