27 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış erkek duydum. Nasıl başarıyor?

Böyle bir insan duydum reel hayatta. Ben şahsen böyle bir adamın elini sıkmaya korkarım. Nasıl başarıyorlar merak ediyorum? Özgüvensiz erkekler başarır demişti birisi ama bununda bir sınırı olmalı bence :)

Güncellemeler:
Sitedeki yalnız-erkek kesimi kızdırdım :) Söz meclisten dışarı diyelim arkadaşlar

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• 39 yaşında bir tanıdığım var hiç sevgilisi olmamış. İş hayatı özel hayatının önüne geçen ve belli bir süreden sonra da bu yaşama alışan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sizin gibi 50 tane sevgili değiştiriceğine bir tane olsun onunla evleneyim mantığı vardır özgüvensizlikle alakalı olucak diye bişede yok fazla anormal bir durumda değil

0|3
    1|0
  • belkide gerçek ruh ikizini arıyordur, belkide bu saçma ilişkilere yapmacık sözlere ayıramayacak kadar az vaktinin olmadığını farkındadır.

sizin sevgiliniz oluyorda ne oluyor? Sadece boşa vakit kaybediyorsunuz, üzlüyorsunuz, insanların karatikterine değil, etiketine, dış görünüşüne, ünvanına aşık olup gerçeği görünce üzülüp şaşırıyorsunuz.

Kısaca ben gönül eğlendirmenin, ego tatmin etmenin bir anlamı, faysası olduğunu sanmıyorum.

peki çok kişiyle çıkmak size ne kazandırdı bu güne kadar?Ne faydasını gördünüz ki?

0|2
    0|0
  • Bütün erkekleri "seks makinesi" gören ve kimselerden hoşlanmasa bile sırf seks için kız arkadaş edineceğini zanneden,

veya bu tür erkekleri komple evsiz, tipsiz, şusuz busuz sanan bir kafa bu. Değiştirin.

Sevgili olmak zorunda mı? Olmamışsa olmamıştır, aşak bakışı farklıdır mesela, bu niye rahatsız ediyor? Bu yaşına kadar hiç sevgilisi olmadı diye "Bu beni tenhada kıstırır" mı diyorsunuz? Her şeye seks gözlüğüyle bakıyorsunuz gibime geliyor

0|2
    0|0
    • Rahatsız etmiyor sadece ilginç. Ayrıca bu ülkede kediye tecavüz ediyor hatırlatırım.

• herkes senin gibi değil emin ol :)

• "Herkes" diye bir şey yok canım, türlü türlü insan var. Herkes de herkes takmışsınız gidiyor

• O yaşa gelmiş bir erkek hiç sevğilisi yoksa inandırıcı gelmez,belki binde bir,özgüveni yoksa bile birinden hoşlanır,içinde yaşamıştır, varsa bile duyguları körelmiş biridir,yada hastadır ondandır derim.

0|0
    0|0
  • Bende cok iliskisi olmus kizin elini sıkmaya korkarim.

0|1
    1|0
  • Sus bakayım ergen kız seni

0|1
    2|1
  • senin kaç sevgilin oldu?

0|0
    0|0
  • ben 20 yaşına girmek üzereyim ve bir kız bana teklif etmişti ondan dolayı 1 tane oldu ve bundan sonra sevgili olacağım kişiyle çok ciddi düşünüyorum kimse o artık...bide bu mümkün hiç sevgili olmamış durum bencce çok normal

0|0
    0|0
  • 27 yasında böyleyse bıtmıs o ya

1|0
    0|0
  • Buna mı üzülelim şimdi...

0|0
    0|0
    • üzülün diyen kim :)

• Hiç sevgilisi olmamış olması " Bu insan nasıl cinsel ihtiyacını gideriyor ? " sorusunu gündeme getiriyor tabi...

O nedenle de ağır sağık muamelesi görmesi gerekmiyor. Sadece özgüvenle alakalı da değil aslında...

• şimdi bir de şu açıdan bak senin gibi herkes elini sıkmaya korktuğu için o 27 yaşında ve hala bir bayanın elini tutmamış yani kısır döngüyü yaratan kadınların önyargısından başka birşey değil

0|1
    0|0
  • Ben de duydum.

0|0
    0|0
  • kendini evleneceği kişiye saklıyor olabilir. ben de öyle düşünüyordum ama 24 yaşında pes ettim :)

0|0
    0|0
  • sanırım bu bahsettiğin adamı beğeniyorsun

0|0
    0|0
  • birisini sevmiştir açılamamıştır o sevdîğide başkasına gitmiştir hep içine atmıştır

0|0
    0|0
  • Nickin güzelmis. Sevdim..

Soruna gelirsekte, olabilir neden olmasın. Sahsen benim gelecek versiyonumdur.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• tamam işte özgüvensizlik utangaçlığı doğurur zaten birbiriyle bağlantılı şeyler

• Tamam zaten ben aksini iddaa etmedim.

• hiç sanmıyorum o yaşa kadar birşey yaşamasın... Rahip mi bu :D

0|0
    0|0
  • Hani bakire arıyodunuz? Kendinize gelin.

0|1
    0|0
  • Bi sorunu var herhalde :)

0|0
    0|0
  • Benim gibi 7 kızla çıkıp hüsrana uğramaktan iyidir .

0|0
    0|0
  • 35 yaşındada gördüm :D

0|0
    0|0
  • :D yanı bende patlar olayı anlıyorm senide :D 1hafta kendıne gelmezsn

0|0
    0|0
  • özgüvensiz belki takıntılı ya da insan içine çıkmayanlar var öyle kızlı erkekli de önemli olan onlardan biriylr çıkılmalı mı? yani 21 yaşında hiç sevgilisi olmayan bir kızla çıkmalı mıyım?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• elini sıkmaya korkuyoursan ufaklığı sık sende hem adamı açmışş olursunn ...27 yaşında hiç sekis yapmamış dielimm off ilk bulduğu kızda bırakacağı etki kızı baya bir zorlarr..

0|1
    1|1
  • çok şey yapma uzak dur :D

0|0
    0|0
  • kendisini eşine saklıyordur, herkes hoppa olmak zorunda diye bir şey yok.

0|4
    0|0
Yükleniyor...