Sütyenin askılarını çıkarıp straplez yapsam gün içinde düşme ihtimali olur mu?

benim straplez sütyenim yok alıcam da yok daha.normal sütyenimin askılarını çıkarsam?deniyorum hemen düşmüyor tabi ama dışarda gün içinde rahat haraket edebilir miyim onu soruyorum?bir de dışardan bakınca belli olmaz dimi öyle yaptığım?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Straplez kullanan erkek sayısına şaşırdım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• düşse de

en fazla elizabet için millete malzeme çıkar

0|0
    0|0
  • düşse ne yapıcaksın.O anın heycanı ve kendi içinde rezil olma duygusu sana yeter bence deneme

1|0
    0|0
  • straplez takıl düşecek kaygısıyla dolaşma rahat ol bence hic uğraşma

1|0
    0|0
  • Erkekler sanırım daha tecrübeli bu konuda verilen cevaplara bak :)

Bayan arkadaşların sözünü dinle

1|0
    0|0
  • Öyle yap, ve bir tanıdığına yorum yapmasını söyle. Burdan olmuyor öyle, görmek lazim

1|0
    0|0
  • ben alıym sana straplez sütyen adresi ver..

0|0
    0|0
  • yani bnce deneme derım alalım bırtanesana olmazmı yanı düsmesede cekıstırırp durursun sreklı sncunda gun boyu bırceıstırmece ysarsn

0|0
    0|0
  • düşerse benim düşmezse senindir

1|0
    0|0
  • olmaz heralde ben geçen bir kızda gördüm straplez sütyen üstünde tül gibi tshirt gayet te rahattı

0|0
    0|0
    • ama o kendiliğinden straplez.ben normal sütyenin askılarını çıkarayım diyorum.çıkabiliyor ya hani

• anladım onu demek ıstediğini çıkar birsey olmaz hem koşmucan heralde düşşün :)

• askılı olsa ne olcak. sendee !

0|0
    0|0
    • kötü gözükecek.askısı elbisemin askısından kalın.kıyafetimin askısı kalın olsa da sütyen askısı kenardan filan gözükse neyse ama ince ip askının altından hoş değil

• hee o zaman o askıyı kopar ve yerine elbisene uygun bir askı dik. olmadı yeni südyen bul . çareler tükenmez :)

• bence düşer tabi bide gögüslerin durumu önemli

0|0
    0|0
    • he işte büyük değil ondan da tedirginim.ama sütyenime göre çok küçük gelmiyor.

• bence de.en iyisi giymiyim ben straplez alana kadar

• oluyor arkadaşı iki saat bantladık burda :)

0|0
    0|0
    • dalga geçmeden cevap verseniz.ben burda ciddiyim.

• dalga geçmedim oluyor dedim ki ofis gibi bir ortamda da rezillik oluyor bildiğin ciddi bir cevaptı bu...

• canım ben sana bir tane alıp göndereyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cevap veren erkek sayısına bakarsak sanırım erkeklerde artık sütyen kullanıyo

3|0
    0|0
    • erkekler südyen kullanmıyor kullananlara çok iyi bakıyor :-)) acaba bir frkik yakalarmıyım diye ondan dolaı dikkatli canım

• Bence onun yerine şeffaf askı kullan. Düşebilir. Bende normal askı bile t-shirtün kolundan çıkıp beni çarşıda rezil ediyorsa sen bence tedbiri elden bırakma. :D

1|0
    0|0
    • şeffaf askı da sevmiyorum işte.kötü gözüküyor.en iyisi straplez sütyen alana kadar giymiyim diyorum

• rahat olmaz duser felan cekıstırıp durursun gun boyu

1|0
    0|0
  • Çamaşırının buna uygun olup olmadığı önemli.Kimi askılı ya da askısız kullanılabilir kimi kullanılmaz.

0|0
    0|0
  • sıkı olması lazım rahat edebilmen için ama öyle kullanma şeffaf askılardan kullan öyle rahat edersin

1|0
    0|0
    • şeffaf askıları da sevmiyorum ki.zaten görüyorum onlar normal askıdan daha çirkin gözüküyor.en iyisi ben straplez sütyen alana kadar böyle giymiyim

• aynen öyle yap. straplez alıncada rahatça kullanırsın zaten

• saçmalama kız olur mu öle.. straplezlerde ona göre yapılıyo.. belli olur giyimine göre

1|0
    0|0
  • Gün boyu çekiştirip durursun olacağı bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...