Bayern münih ve real madrid bu sene eşleşirse şampiyonlar liginde ?

sizce kim avantajlı ve favori olur maçlarda ve neden favori olurlar? bu iki takımı kıyaslamamın sebebi kadro olarak Şu an iyi iki takım olmaları arkadaşlar bu arada.

• Real madrid
    80% (4)31% (4)44% (8)Oy Ver
  • Bayern münih
    20% (1)69% (9)56% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu yıl takımlar çok güçlü bayerne akıl sır ermez ama real madridde baya iyi oldu.. bilemiyorum ve bu yılın garanti favorisi barçadır ortalığı dağıtıcak

0|0
    0|0
    • bence barca dortmnund bayern realden sonra geliyor defansları çok kötü ortasahada xavi yok artık messiye çok baglılar

• o anki duruma bağlı birşey Realin teknik direktörü değişti evet bir ronaldoları bir baleleri var ama bir taktikleri var mıhenüz yok . henüz sistemi oturtmaya çalışıyor ancelotti mesela şöyle düşün Fenerbahçenin geniş bir kadrosu var kaliteli isimler var ama ersun yanal sistemi oturtamadı anltabiliyormuyum sadece yıldızla kadroyla bitmiyor şuan bayernin durumu belli ama Real Madrid tam bir süpriz takım şuanda

0|0
    0|0
  • Avrupanın en iyi kadrosuna Bayern Munchen sahip bence öyle bir maç olursa da favorim bayern olur.

0|0
    0|0
  • adam önceden görmüş iddaa tahmini soruyor.

0|0
    0|0
  • Bayern affetmez.

0|0
    0|0
  • real alır.

0|0
    0|0
  • bu defa real parçalar...

cunku ne heynkes kaldı ne de mournho

yenıler arasında da ancelottı daha ıyı bırı

0|0
    0|0
    • ben münihi parçaladıklarını görmedim hiç :) heynkes olsaydı bence münih 5 sene ambargo koyardı avrupa futboluna bu konuda haklısın ama.

• munıh o adamı nıye gonderdı,

ya da adam gıtmek ıstedıyse neden ısrarcı olup ellerınde tutamadılar hala anlamıs deılım...

o adamın yanında guardıola ne ya...cocuk bıldıgın

• haklısın jupp kalsaydı bayern baya bir üstünük kurardı diğer takımlara hala üstünde müthiş futbol oynuylardı.

• Bayern Münich havada yener.

0|0
    0|0
    • 2 sene öncede elemişti reali,neden peki havada yener kadro olarak çok mu üstün yoksa sistem takımı olmalarında mı ?

• Bayern münih

0|0
    0|0
  • pep amcanın olduğunu düşünürsek real alır gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Valla kararsız kaldım yüzde 50 diyorum.

0|0
    0|0
    • neden kararsız kaldın kardeşim:).

• ondan ziyada toni kroos javi martinez mario götze gibi oyuncular var daha ortasahada,alaba ve lahm dünyanın en iyi bekleri dante ve boateng insan azmanı stoperler müthiş kadroları var gerçekten.

• Alaba sol bek oynuyor koy orta sahaya orda da oynuyor bir de Luiz Gustavo vardı o da süper oyuncuydu ama başka takıma gitti daha fazla şans bulmak adına.

• juventus şampiyon olacak

0|0
    0|0
    • olamaz bence max yarı final ama saygılıyım düşüncene :D.

• ergenusların hepsi pes'te bu üç takımı alıyor haklısın ahah :D.

• Real madrid

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0
Yükleniyor...