BU KIZLARI ANLAMAK ÇOK ZOR KISKANMAK

Başka erkeklerle konuşmasına taamülüm yok 3. bir erkeğe hiç taamülün yok diyor evet YOK YOK YOK. Gizli numara arıyor konuşuyor konuşmıyacaksın diyorum kim oldugunu anlamam gerek korkuyorum diyor ya hiç açma şu telefonu neden tanımadıklarınla konuşuyosun diyorum çok sıkıyosun benı dıyor bu kızları anlamak İMKANSIZ ne yapmaya çalışıyo bir bilsem bir bilsem

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir insan numarasını ararken niye gizlerki, şimdi bilmediğin bir numarayı açarsın belki birisi zor durumdadır ama gizli numarayı açmam açan var konuşsun kendieri severler dediğin gibi başka kızlarlada konuşmanada izin veriyorsa kıskanmıyorda bu kadar özgür moddaysa takılsın yapacak birşey yok karar senin, kızları anlamaya çalışırsan anlayamazsın bir dedikleri bir dediklerini tutmaz.

0|0
    0|0
    • Evet kıskanmıyor kız arkadaşın olur konuşursun sıkıntı yok benden çok onu düşünmedigin sürece kıskanmam diyor nasıl iş bu ya o başka bir erkekle 1 dk konuşsa kıyametı kopararım ben ama o ... Çok farklıyız sanırım

• gizli numara işini sevmem ben gizli saklı olayları sevmem daha doğrusu yapma denilen birşeyi yapıyorsa bana göre sevdiğini düşünmem karar senin

• teşekkurler

Kızlar Ne Diyor 2

• sen bakma ona ilgi ister kızlar fazla olmasa da sık arada hoşuna gidiyo naz yapıyo :)

0|0
    0|0
    • Yok naz yapmıyor çok açık benı kıskanma hiç kıskanma diyor ben biraz fazla sahipleniyorum ve çogu zaman sıkıyorum bunun farkındayım :/ kıskanılmayı eskiden severdım artık nefret edıyorum dıyor .. :S

• bak işte abartmışsın aslında abartı değil güzel bişey ama biraz zaman tanı kendine de kafan dinlensin zaten sonra o arıcak bak sen cevap atmıcan o merak etcek şarjın bitince :)

• inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh :))

• 3.bir kıza tahammülü var mı bir sor bakalım)

0|0
    0|0
    • Sordum evet Var diyor yani 3. bir kız varsa olabilir vardır yani biter senin gibi sıkıp baskı altına almam diyor. Bence yalan söylüyor ama ..

• Yoook onu hiç yapmam ne çektıysem ondan çektım anlamak için çok kıskandırmaya çalıştım her defasında deliye dönüyor artık sen kıskandırmaya çalışmıyosun başka kızlarla ilgileniyosun içinde başka kızlara hep meil var biliyorum demeye başladı

• o zaman bilemicem..sabır diliyorrum

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayril dostum gizliyi acan kiza tahammul etme

Yada soyle hattini gizliye kapattirsin

0|0
    0|0
    • Hattını gizliye kapattır dedım 2 gün snra beraber gidicez kapattırıcam

Yükleniyor...