Egoları yüksek insanlar ezilince neden yalan söylerler ?

Etmuş sorduğum sorular altında kendince hakaret etmeye çalıştığı zaman cevabını verdim daha fazlada uğraşmama amacı ile engelledim bu arkadaşın çok zoruna gitmişki beni taciz edebilmek için bu kezde soru açmış.Soru açmasını geçtim birde iftirada bulunmuş ben onu arkadaş eklemişimde falanmışta filanmışta şu sitede tek kişi dahi eklememişken yönetime şikayet ettim kontrol edilecektir gerçekten dediği gibi birşey yapmışmıyım ortaya çıkacaktır.Koca koca adamların böyle hareketlerde bulunması gerçekten çok acınılası bir durum yazık diyorum :)

Bu arada çevresini toplayıp beni sorumlarımda rahatsız etmesinler diye belli bir çevreyide engellemiştim.Engellenmek egolarına çok koymuski böyle davranış içerisine girmişler arkadaşlar bu kadar kasılmayın rahat olun cidden acınılası bir durum içerisine giriyorsunuz yakışmıyor yaşınıza başınıza =)

Güncellemeler:
Kolay kolay sanmıyorum bırısıne ıftıra atıp bol keseden yalan atabılecegınızı sistemde gozukuyordur.Kontrol ettiklerinde ortaya cıkacaktır.Yasınızdan basınızdan utanın.
Soru haline cevirelim bunu :P Laf altında kalıp yedıremeyen arkasında size satasmak ıcın sorular acıp bununlada yetınemeyıp ıftıra atan kısı hakkında alacagınız tutum hareket ne olurdu ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hanginizin egosu alçakki ve hangimiz yalan söylemiyoruzki.Başkalarını yargılarken aynaya bakın

Salla bu olayları.Kişiselleştirme işleri.Bu tür kişilere değer verdikçe senin şu anki şeyi yaptıkça onlar daha seviniyorlar.salla

1|0
    0|0
    • Ben sıkayetımı yaptım konusu sılındı o bana yeter benım konuyu acmam o ankı sınırle oldu sımdı mılletı uzerıme salıyorlar sanırsam cok zorlarına gıtmıs bu durum =)

• Salla.Ben buraya yorum yazmaya geldim.Böyle şeyleri kafaya takma.Erkekler elde edemedikleri şeye saldırırlar çoğunlukla.Rahat ol kendin ol herşey yoluna girer

Erkekler Ne Diyor 5

• egos diye bir jole vardı

0|0
    1|0
  • egolarına yenik düştüklerinden

0|0
    0|1
  • Bi saniye mısır patlatıp geliyorum

0|0
    0|0
  • Neyin peşindesiniz.

0|0
    0|0
    • Neyın pesınde oldugumuda bana ıftıra atıp kendılerınce burnumdan getırmeyı planlayan kısıler bılıyor.Gayet guzel sıkayettımdede bulundum bır anlık sınırle onlar gıbı soru actım durum bu

• Bu soru kaldırılabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Engelleyip soru açman da ayrı bir şey.

Rahatsız oluyorsan yönetime mesaj atarsın.

Reklama gerek yok.

0|0
    0|0
    • Onlar actı sadece sıkayette bulundum bugun ıftıradada bulunduklarında dayanamadım bızde ınsanız sınırlenıyoruz bende soru actım.Sikayetımdede bulundum sılınmıs sorusu tekrar mesaj cektım kaldırılsın konum ıstedım bır anlık sınırle sevıyelerıne dusmek kotu bı durum sonucta.Kendımı savunmamı nasıl reklam olarak algılayabıldın anlayamadım oda bır gorus ne yaparsın :)

Yükleniyor...