Siz iki gözünüzü 1 milyar dolara satar mısınız?

Siz iki gözünüzü 1 milyar dolara satar mısınız? Soru açık para mı göz mü ?

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler. Genel olarak herkes karşı bu duruma :)
247 Cevap olmuş cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)

0|1
114|158

En İyi Kız Görüşü

• Göz tabii ki. Parayı alıp başkalarına tabi yaşamaktansa gözlerimi seçerim

4|7
    0|1

Kızlar Ne Diyor 113

• asla satmam asla

dünyanın güzelliklerini göremedikten sonra ben o parayı ne ederim ki

1|2
    0|0
  • gözümün parayla ölçülemiyecek bir değeri var. duyu organları dünyadakı eeen muhteşem şeyler parayla ölçülemez

0|1
    0|0
  • bir milyar para kazaniyorumsa ve guzel hayatim var, ama ben bunlari gormuyorumsa boyle hayati naapiyorumyaa

0|1
    0|0
  • gözüm kalsın

0|1
    0|0
  • Satmam gözlerimi.

1|1
    0|0
  • satarım ...aldığım parayla ucuza teki mavi teki yeşil göz taktırırımmm...töbe töbe dşünmesi bile kötüü

0|1
    0|0
  • dünyaları verseler yine de olmaz. gözüm olmadan ne yaparım ben :D

0|2
    0|1
  • göz tabi ki dünyaları versinler ben sağlığımı vermem.

1|2
    0|0
  • Bende o göz var mı bak bakayım

1|1
    0|0
  • Asla kim yaparki böyle birşey

0|1
    0|0
  • Allah o durumlara düşürmesin...

0|1
    0|0
  • 10 milyar dolara bile satmam :)

0|1
    0|0
  • Satmam...

0|1
    0|0
  • Gözlerim olmadıktan sonra o 1 milyar doları alıp da ne yapıcam. Zengin olsam ne olucakki hiçbirşeyi göremedikten sonra.

0|0
    0|0
  • Göz olmadan parayı napim ki

0|2
    0|1
  • arkadaş gözümü niye satayım yav :D

0|1
    0|0
  • hayır tabikide..

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • hayır tabiki..helede böyle bir gözlerim varken iki kez hayır.

0|1
    0|0
  • 1 göz versek?

0|2
    0|0
  • vazgeçmem gözlerimden

0|2
    0|0
  • tabiki de gözlerimmm

0|2
    0|0
  • Bu nasıl soru. Göz bu satılır mi.

0|1
    0|0
  • tabi ki de satmam.çok canice -,-

0|1
    0|0
  • gözlerim tabiki ya :) parayı napıyım görmeden yaşamak cok zor Allah yaşatmasın

0|1
    0|0
  • Gözlerim bozuk zaten işe yaramaz yani .

0|1
    0|0
  • Göz nakli yapılmaya başlanırsa olabilir. 100bin operasyona gitse tahmini, geriye kalan para az değil yani :p

0|0
    0|0
  • senin beynin çok ucuza gitti herhalde soruya bak

4|1
    0|1
  • Saçmalama kim satar ki ?

0|1
    0|0
  • Satmam satama karanlık dünyada yaşamak fikri bile çok kötü

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    83

Erkekler Ne Diyor 158

• İki Gözüne Karşılık DÜNYAYI VerseLer Kabul Edermisin ? ''ETMEZSiN'' Peki Gözü Verene NEDEN SECDE ETMEZSiN ? ..-Mevlana-

2|2
    0|0
  • Göremediğim parayı napıyım.

3|1
    0|0
  • O parayı alayım tamam ama gözlerim yokken o parayı ne yapacağım? Ha öyle zor durumda kalırım aileme, eşime, çocuklarıma bakamayacak olurum gözlerim ailemden sevdiğim insanlardan değerli mi satarım..

0|1
    0|0
  • 1 ini versek 500 milyon dolara olmazmı.

0|1
    0|0
  • gözün olmadıktan sonra 1 milyar doları napıcan acaba :) araba süremiceksin karı kızla gezemiceksin bir mekana gidip manzarayı bile izleyemiceksin :D

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir soru tabiki para

1|1
    0|0
  • dünyayı göremeyenler de belki güzel bir hayat yaşayabilir ama gözlerim olmasa ve cebimdeki tek para bu olsa görmem için, hepsini veririm göz için :)

0|1
    0|0
  • parayı her zaman bulabiliriz fakat gözü bir daha bulamayız maalesef.o yüzden para diyorum.

0|1
    0|0
  • satmam ama böbreğimi satarım xdxd

1|1
    0|0
  • Dünyayı verseler ne yapıyım alabilceklerimi göremedikten sonra gerek yok zaten o paraya alabilcegim herseyi alcak gücüm var

0|1
    0|0
  • şimdi gözü ne olsa satılmaz ama bizim bir arkadas vardı arkadasa bir yorumcunun dediği gibi son daki z yi t ye çevirerek sorduydum ortamda 50 milyarla açtık ihaleyi kimse yanasmadı 100 milyar dedik olmadı tamam 50 trilyon nakit dedik arkadas kimse bilmicek ama?! dedi hahaha bak o mesela 50 tirilyon dedi sen 2 katrilyondan bahsediyosun bitaneside çok çok afbuyrun oral yaparmıısn diye sordular 100 trilyona yaparım nolcakki dedi sonra ama yaparken gözlerine bakcaksın diye şart koştuk kıpkırmızı oldu sonra parayı aldıgını ve gazetecilerin servertinizi nasıl kazndıgınla iligi soru yönelttiğinde ne cevap verebilirsin diye sorunca gülüştük baya gerçekten seviyesiz bir muhabbet içinde yüzüyormusuz en son 2011 de meblayı hatırlayamayaacgım*candice sweneopelin kakasını yeniyodu ortamda. çok şükür bitti gitti

0|0
    0|0
  • tabiki satarım, sonra da 10 milyon dolara 2 tane satın alırım 990 milyon dolar kar :)))

0|0
    0|0
  • Satacak baska organ kalmadi mi?

0|1
    0|0
  • hayır hayır hayır

0|1
    0|0
  • Tek gözüm olsa satarım ama 2 gözüm olmadıktan sonra milyarlarca doları satıp napıcam.

Not: Hep siyah korsan göz bandı takmak istemişimdir :D

0|1
    0|0
  • Eğer ki bir gün çoçuğum olur da ve bir hastalığı falan olursa, kurtarmak için o paraya ihtiyaç varsa gözlerimi feda ederim.

0|1
    0|0
  • satacak olanlar belli:)hükümetler felan.kimse politika yaptığımı sanmasın,ama görünen köy kılavuz istemez...:S

0|1
    0|0
  • asla ve asla satmam

0|2
    0|0
  • İki gözümü 1 milyar dolara satıp, onun 250.000 dolarıyla fakir bir insanın gözünü satın alır kendime naklettiririm. Kalan 750.000'i de çatır çatır yerim.

0|1
    0|0
    • Bide bakarsınki piyasadaki en ucuz göz sendeymiş.. Artık bir milyar dolara bir göz satın alır korsangibi gezersin :D:ASDsfdg

• sdfsdfsasd :D

• öldükten sonra satarım :D yoksa yok allah korusun ölene kadar benle olacaklar

0|1
    0|0
  • gözlerimi satıp kendime yeni gözler satın alırım ve tekrar görme duyum yerine gelmiş olur. tabi gözlerim eskisi kadar güzel ve estetik gözükmeyeceği için kendime parayla manita yaparım. en kral dairelerde en kral arabarlarla gezer hayatımı yaşarım.

demek isterdim ama malasef satmam.

0|0
    0|0
  • ne kadar paragözsünüzdür diyorsun yani..

öncelikle seni temin ederim ki bir milyar usd ile bir milyon usd arasında fark yok.

yine yer yüzüyle sınırlısın :)

değil görme yeteneğimi, koku alma duyumu bile değişmem..

0|0
    0|0
  • satarım la nolacak benim kalp gözüm var ordan bakarım :D

1|0
    0|0
  • Japonyada elektronik göz taktırabiliyorsam o paraya ardından, o gözler bana bir kartalın keskin görüşünü verecekse, dahası baktığım şeyin hakkında anında bilgi edinebiliyorsam artık. Alın gözlerimi benden. Dijitalis..

0|0
    0|0
  • 1 milyar dolarım olsa 2 gözüm kör olsa tek gözüm için veririm o parayı Allaha şükürler olsunki görüyorum

0|0
    0|0
  • Gözün olmadıktan sonra Katrilyonların da olsa bir poka yaramaz ama eğer çok yorulmuşsam eğer ki bu hayat beni çok sıkmışsa bırak gözü canımı veririm 1 Milyar doları alırım önce sülalemi kurtarırım, sonra geliri belli bir oranda büyümeye harcanacak bir fabrika kurarım(büyüsün ki yardım ulaşacak insan sayısı artsın.) gelirin kalan kısmının tamamının muhtaç ailelere verilmesi için hiç düşünmem elveda derim bu dönyaya...

0|0
    0|0
  • çok göreceli bir soru..öyle bir duruma gelirsin ki değil 1 milyar dolara 1 milyon dolara bile hayatını elinden almalarına göz yumarsın...

0|0
    0|0
  • Göremediğim parayı ne yapayım.

0|1
    0|0
  • İnsanlar şerefini satar olmuş sen gözden bahsediyorsun

0|1
    0|0
  • 1 milyar doalr karşılığında intihar etmek gibi bişey satmazdım isterlerse 100 milyar doalr versinler

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    128
Yükleniyor...