Bursa Beşiktaş maçını kim alır ?

yarın bildiğinz gibi bursa beşiktaş maçı var kim alır olay çıkar mı yorum yazarsanız sevinirim

0|0
13|28

En İyi Kız Görüşü

• zor bir deplasman olsa da Beşiktaşım alır:)

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 12

• Zor deplasman. bursadan bahsediyorsak olay çıkması normal çirkefliklerini bırakmıyorlar.

0|0
    0|0
  • bursa alır bence,izleyicisi olmıcaktı sanırım beşiktaşın bu bence performanslarını etkiler.(dün haberlerde duymuştum bütün biletler bursaya satılmış galiba)

0|1
    0|1
    • beşıktas gelemıyor ki maca yasak kavga çıkıyor :) ben besıktaslıyım bursa dıye gırcm maca anlasılırsa yarın cenaze :)

• her neyse işte :) çok bilgim yok ama taraftar olmazsa kötü etkileneceğini düşünüyorum.

umarım anlaşılmaz :)

• umarım :D

• beşiktaş sampiyonluğa oynuyo bu sene tekrar ayaklandı :) alır bence

0|2
    0|2
  • Beşiktaş alır maçı

0|1
    0|2
  • beşiktaş alır ...

0|0
    0|1
  • beşiktaş kazanacak beraberlikte olabilir ama beşiktaş kaybetmez diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Tabii ki Beşiktaşım.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş alacak 2-1

0|0
    0|1
  • Beşiktaş diyorum :D

0|1
    0|2
  • Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Bursa kötü bir takım değil,berabere de kalınabilir Beşiktaş'ta alabilir..

0|0
    0|0
  • bir Fenerbahçeli olarak ve bursada yaşağım halde beşiktaş diyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• bursanın çok onemlı bır oyuncusu eksık defans futbolu oynayacaklar beşiktaş ilk 60 dakıkada gol bulursa maçı alır

0|0
    0|0
  • Çok zor bir maç.

0|0
    0|0
  • Bursa kazanır

0|0
    0|0
  • bursa alır daum önde basan bir bursa oynatıyor

1|1
    0|1
  • beşiktaş dengesiz bir takım napacağı belli olmaz ama mantık beşiktaş diyor

0|0
    0|0
  • Tabii ki de Beşiktaş ama çok büyük olaylar olacak.. Hele şimdi gezi parkı olayları vs. varken Çarşı tam teşekküllü olacak... Texas ile mutlaka bir yer de karşı karşıya geleceklerdir... Skor Bjk 3 Bursaspor 2

0|0
    0|0
  • Bursa en kotu gununde Besiktastan bir puan da olsa alir. Arada husumet var tasvip ettigim bir sey degil ama inonudeki o olaylardan sonra husumet kolay kolay bitmez.

0|0
    0|0
  • beşiktaş oynu be kardeşim alır rahatça

0|0
    0|0
  • Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Bursa alacak 1*0

0|0
    0|0
  • Tahminimce Biz yenilmeyiz yani ya berabere biter ya da Beşiktaşım kazanır. Bu sene Beşiktaşı takip eden maçalrını izleyen diğer takım taraftarları var ise eğer şu gerçeği göz ardı etmesinler Beşiktaş bu sene şampiyonluğun en büyük adayı.

0|1
    0|2
    • evet ama beşıktasın riski kontro atak oynuyor ve 3 galibiet almasının en buyuk sebbei genç oyuncuların ii perfonmansı gökhan töre veli oguzhan vb. bunların perfonmansı düşerse yük sade fernandese kalıyor gecen seneki gibi o zamanda beşiktas gol pozi,syonu sade duran topa kalıyor

• 1 puan 1 puandır namağlup devam etmek de önemli lig uzun maraton 1 puanında değeri var hee Beşiktaşın her zamanki hedefi galibiyettir ama yenemesek de yenilmeyelim anladın umarım.

• Beşiktaşım alır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kazanır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Alt biter ilk yarı 0 :D

0|1
    0|0
  • berabere biter

0|0
    0|1
  • 1 farkla beşiktaş yenebilir, ya da berabere biter.

0|0
    0|0
  • Bursa belalı.

Beşiktaş ne yazık ki kazanamaz.

Ama kazansın isterim.

0|0
    0|0
  • bjk

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kazanır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • beraberlik 3.20

0|0
    0|0
  • bursayı bursada yenmek çok zor. geçen sene 3-0 yenmişti bursa yanlış hatırlamıyorsam.

1|0
    0|2
    • ewt maçdaydım ama o zamanla besıktas ile bu zamanlı besıktas farklı

• beşiktaş alır bursa kapalı kutu

0|1
    1|1
    • ben besıktaslıyım ama bellı olmaz : )

• gecen sene ve 2 sene önce ilk 5 haftada lider gs idi nasıl kötü baslıyor :=)

• Oyun olarak kast ettim zaten antalya maçında çok iyi oynadık şansızlık henüz tam oturmadı takım hazır olunca görün bizi siz :) yalnız bruma döktürüyor Madrid maçında bence oynarsa Dünya onu konuşucak

• bursa alır

0|0
    0|0
  • bursa alsa iyi olur

0|0
    0|0
  • beşiktaşım <3

0|0
    0|0
  • bursa alır

0|0
    0|0