Galatasaray'ın son 3 haftada kaybettiği puanlar sonucunda ne gibi gelişmeler olabilir?

galatasaray 'ın son 3 haftada kaybettiği puanlar sonucunda ne gibi gelişmeler olabilir ?

• Galatasaray aşığı esilop üzüntüden hastalanır salya sümük takılır kaseden uzaklaşıp telini kapatır fenerli beşiktaşlı trabzonlu arkadaşlarıyla bisüre görüşmemeye karar verir:D
    11% (4)15% (7)13% (11)Oy Ver
  • Ünal aysal yıldırım demiröreni gs teknik direktörü yapar:D
    11% (4)12% (6)12% (10)Oy Ver
  • Onlarım uefa kupası var bişi olmaz :D
    44% (16)27% (13)35% (29)Oy Ver
  • Real madrid hedefleri o maça konsantre oldular ordada puan kaybederlerse real mardini yenerler toparlanırlar:D
    8% (3)21% (10)15% (13)Oy Ver
  • Ne olur ben yazarım şıkkı:D
    26% (9)25% (12)25% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle senin agzini burnunu kirarim abi o nasl bir gülüstur o basl bir ses tonudur... :////

Hain pislik dun iyi ki aramadn gece valla gebertirdim seni...

Puan kaybetmis olabiliriz ama bu kadar sevinmeyin 4.Yildiz bizim.. !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu maçta puan kaybettiysek tamamen şansızlıktandır o kadar eksik olmasına rağmen iyi oynadık birde Burak artık yedek başlamalı

1|2
    0|0
  • off off Galatasarayımı çok seviyorum ama kötü huyları var çocukların eline lolipopu verip(puan kayıpları) sonra geri alıp(şampiyonluk) onları ağlatmak çok kötü bişey yerinizde olsam bu kadar sevinmem sonunda ağlıyacağınız için

0|3
    0|0
  • Real madrid hedefleri o maça konsantre oldular ordada puan kaybederlerse real mardini yenerler toparlanırlar:D

0|1
    0|0
  • Tarafsız olarak bakarsak galatasarayın kadrosu oyunu ligte ne kadar puan kaybetmiş olsada şampiyon olucağını gösteriyo fenerbahçeliler kusura bakmasın fener kadro bakımından fazla ama yetersiz kadro sahibi beşiktaşta iyi yolda kadrosuda iyi ama sezonu ne kadar götürür mechul

0|1
    0|0
  • Kesinlikle A şıkkı diyorum ...

Galatasaray aşığı esilop üzüntüden hastalanır salya sümük takılır kaseden uzaklaşıp telini kapatır fenerli beşiktaşlı trabzonlu arkadaşlarıyla bisüre görüşmemeye karar verir:D

Bu arada Hayırlı Sabahlar caps 2 ... Sen bu saatte sorular sormazdın genelde ... ?

0|2
    0|0
  • B dedim mantıklısı o :D Yalnız şıklara bayıldım :D 10 numara 5 yıldız :D (5 yıldız veriyorum)

0|1
    0|0
  • what can ı do sometimes let's the futbol let'S THE FUTBOL ... madrid maçında bir mağlubiyet sıkıntıya sokar takımı !

0|1
    0|0
  • dün drogbanın golü ofasyt

melo 2 sarıdan kırmızı görmeliydi

titaya yapılan iki faul verilmeliydi direk firikik gol olma şansı yüksek yerden idi

galatasarayı bu senede hakemler şampiyon yapar .

0|1
    0|1
  • Beşiktaş puan farkını açar derbide de darbeyi indirip şampiyonluğunu ilan eder. Zaten ligde top oynayan tek takım Bjk, diğerleri gitsin çayda çıra falan oynasın amk

1|1
    0|0
  • Puan kayıpları oldu, ama şampiyonlar liginde birşey oluyor. Madrid maçını yenerek moral bulabilir, gerisinde ligdede işleri yoluna koyabilirler.

0|1
    0|0
  • Krallar tökezleyince soytarılar kendini kral ilan edermiş :)

Hadi hadi sevinin şampiyon oldunuz :D

Siz bizi 6-0 yendiniz :)))

0|1
    0|0
  • Ne olur ben yazarım şıkkı:D

0|1
    0|0
  • Ünal aysal sinirinden floryada hoplaya zıplaya koşturur durur. Tüpçüde keyfine bakar :))

0|1
    0|0
  • biz puan kaybettikçe siz şerefinizi kaybediyorsunuz dikkat ettin mi

1|2
    0|0
    • niye atarlandınki şimdi sen onu anlamadım asdfghjkl

• anladım dostum iyi olan taşlanır bence hep öyle düşün;)

• dünden beri yana yakıla anlatmak istediğim kapak söz tebrikler tebrikler tebrikler

• Bu sene G.Saray kötü, Fener de şampiyon olsa bile şampiyonlar ligine gidemeyeceği için lige asılmaz.Bu sene Beşiktaş şampiyon panpa <3 :D

G.Saray'da ne olursa olsun asdfsafgjh

1|1
    0|2
  • ıstanbulda deprem olur amk sızın kafanızın bana ne gsden fenerden bız mal gıbı parayı verelım adamlar sabaha kadar bızım memlketın kızlarını bızım paralarla duzsunler

0|1
    0|0
  • C .

0|1
    0|0
  • Ligde şampiyonuzda kafadan rahatım o konuda avrupada napcaz onu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • fatih terim gece taksiye çıkar bence...

0|1
    0|0
  • şikayet edin şu ezik şikeci kuşu

0|1
    0|0
  • buna bile saçma sapan anketler eklemişsin helal reis :D

0|1
    0|0
  • onların uefa kupası var hacı :D

0|1
    0|0
  • iyi oldu hacı :SDS