Erkek kızın ilgisini anlamak için dengesizlikler yapar mı?

2. görüşme için ısrar etti,1.buluşmadan 1 ay sonra gittim o buluşmaya ..hatta daha sık görmek istedğini konuştuk o yemektede ama maşallah o günün akşamı mesajlarda... bişeyler demiş ben soğuk cevap vermişim bu 2 gün yazmadı o 2 gün bnde yazmadım sonra günaydın bile demedik yani "ne oldu "diye sordum o akşam soğuk davranmışım..kendi halime bırakmış,

neyse hayır falan dedim 4 gün falan normal devam konuştuk bu yine yazmadı bir mesajımdan sonra,üstelik gayet gülümsemeli bir mesjmdı.. bende daha bişey demedim bu sefer 2 haftadır yok

bir şeye mi bozulmuştur yine,uzaklaşma derdinde midir yardımm?maşallah.. kfamı çok karıştırıyor ne yapmam lazımm

• Sonuçta son mesajımda gayet güleryüzlü bir mesaj yazdım ona bile bişey yazmaması görüşmek istemediğini gösterir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Peşinden koşturmaya çalışıyor bişey yazmamalıyım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam hoşlanmıyor uzaklaşmak için yapıyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hem görüşmeye geç gittim hem akşam soğuk konuştuğumu düşünüp ilgim yok sanmış ilgimi anlamak için denemeler yapmaya çalışıyor
    100% (1)50% (1)67% (2)Oy Ver
  • Adam trip,naz yapıyor..
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
e ben ne yapmalıyım peki kafam karıştı iyice

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• D şıkkını işaretledim ama bir farklılık var ilgini anlamak için denemeler yapmıyor sen o gün soğuk davrandığın için adamın umudu kırılmış ne kadar gülümsemeli mesaj atsan da tekrar onunla buluşunca soğuk davranacağını biliyor bu yüzden artık peşinden koşmak istemiyor

illa düzeltmek istiyorsan bir tane yıldırım buluşma teklif et ama mesela yarın olsun öyle zaman koyma araya o zaman daha farklı davranırsın aslında ilgili olduğunu gösterirsin ona ancak öyle düzelir mesajla falan düzelmez bu

0|0
    0|0
    • ya iyide 2 hafta oldu insanda hiç ilgi olsa oyle yapar mı ki acaba gerçekten uzaklaşmak istiyosa onu nasıl anlicam ki

• ya gerçekten uzaklaşmak istese hiç muhattap olmaz mesajına hiç cevap vermez

adamın kafasındaki düşünceleri aynen benim anlattığım gibi tek çaresini de yazdım zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• murat dalkılıçın klibi geldi aklıma la

0|0
    0|0
  • Peşinden koşturmaya çalışıyor bişey yazmamalıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçek birini bul gerçek. kız trip atar. erkekde boyun eğer. siz bayagı peşlerinden koşma modundasınız. peşinizden koşulsuz koşacak adam gibi adam bulun. fazlada koşturmayın sıkmadan işte ayarını tutturun

0|0
    0|0
    • ya trip mi yoksa başka bişey mi bu yaptığı anlasam ona göre davranıcam da sence bu trip mi oluyo kafam çorba gibi şu anda da dşnemiyroum artık

• erkekleri koşturma modundan sıyrılın..ne istiyorsunuz gariplerimden..

• mrtem farkındaysan koşturmaya çalışan o ben değilim burda

Yükleniyor...