3 aylık ömrünüz kalsa neler yapardınız?

Ben direk bankadan yüklü bir kredi çeker dünya turuna çıkardım kumar,uyuşturucu,partiler günümü gün eder gezerdim dibe vurmak için bundan daha güzel bir zaman olamaz bence.

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• şunu yapardım bunu yapardım diyoruz .. benim aklımada senin dediğin geldi ama bunlar ancak yaşam aşkıyla yapılacak şeyler . bence hepimiz oturup akibetimizin ne olacağını düşünürdük kara kara :)

0|1
    0|0
    • Ne kötü bir son değilmi ölüceğinin zamanının verilmesi yaradılışa ne büyük bir ironi :) Zaten ölücez ve doktor sana 3 ay sonra diyor...

• Kesinlikle katılıyorum sana :D

Kızlar Ne Diyor 12

• kimseye bişey söylemeden oralardan çeker giderdim. hiç değilse benim öldüğümü ögrenmezler üzülmezlerdi.

0|1
    0|0
    • Hasta olduğunu bilseler her gün yıkılacaklar ama ani bir ölüm daha iyi.

• Su an aldıgım nefesi verebilecegim garanti degilken buna mı kafa yoracagım..

1|1
    0|0
    • Ozaman hiç çalışma yat evde nasılsa ölüceğim de.

• Kıyamam ben sana :(

• bnde aynen heryeri gezerdim ama aynı zamanda ibadette ederdim yaptığım herşeye tövbe ederdim bişe yaptığım yokta olsun yne olmuştur hatasız kul olmaz dmi :D

0|1
    0|0
    • Tabikide olmaz kusursuz insan yoktur hepimizin hataları yanlışları var :D

• yok zaten o kadar şey yapmıyorm ya konu açıldı diye :d

• Güzel ozaman sorun yok :D

• Depresyona girer, öleceğim güne kadar evden çıkmazdım.

0|1
    0|0
  • aşkı arardım. deli gibi aşık olmadan ölürsem gözüm açık gider vallahi :D

0|1
    0|0
    • Acıklı aşk filmleri gibi he iki aşık kavuşur ve kız ölür :D

• tamam dünya turunda da arayabilirim aşkımı :D

• Telefonum açık bekliyorum :D

• Hizlandirilmis çocuk yapardim, gözüm arkada gitmiyiim

0|1
    0|0
  • Uçurumdan atlarım

0|1
    0|0
  • Hiçbir yakınımı ziyaret etmez bu ülkeden kaçarım.

Ölene kadar gezerim.

0|1
    0|0
    • Ara beni aynen son günlerdede kamikaze şekli yaptınmı tamamdır.

• heyyy deli. öte tarafa gidiyon taklaya gelirsin :)

0|1
    0|0
  • evlenirdim:((çok özlüyom sevgilimi:(

0|0
    0|0
  • şimdi yap ne dururyorsun

0|0
    0|1
    • Kumar işin esprisiydi param olursada dünya turuna çıkacağım.

• Ne olduğunu bile bilmiyorsun git zıbar.

• aynen bilmiyorum haklısın sen haklısın ok

• bankada krediyi 3 ay sonra verirdi :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir sırt çantası hazırlardım önce...İçinde ateş,olta,çadır,birkaç kıyafet,çakı,testere,baddaniye,mum ve 3 ay yetebilecek kadar esrar ve sigara olan...Bi harley motorsiklet alırdım,birde ufak bir defter.. ve kalem...Atlardım sonra motorsikletime ve giderdim en çok gitmek istediğim kişiye...Vedalaşırdım...Anlatırdım,ağlardık ve sevişirdik...Sonra çocukluğumda kaybolduğum bir orman vardı önünde salaş bir göl olan..Piknikte kaybolmuştum...Herkes öldüm sanmıştı göle düşüp ama ben korkumdan ağacın dibinden kalkamıştım...Orda bulmuşlardı beni hava karardığında...Tamda oraya çadırımı kurar her günümü defterime 3 ay boyunca not alır ve her günüm esrar ve sigara içerek geçirirdim.Son günümü iyi hesaplar ve Azraile gıcıklık yapıp kendimi göle atardım son günümde...

0|2
    0|0
    • Oh temiz ölücek olmadanda bunu değerlendirme imkanın olur umarım o hesap kısmı zorda ölüceksende ölmek istediğin yerde ölürdün..

• Evet.Orda ölmek istiyorum.

• Büyük ihtimal şu anda ne yapıyorsam yine onu yapardım. Bize göre kısa zamanda sonu gelecek bir hayat ile şimdiki hayatımız arasında ne fark var, tam olarak kestiremiyorum. Ama inanıyorum ki, maymun iştahlı olarak neslimiz, ölüme yaklaştığında veya sevdiği eski şeyleri yapamayacak duruma geldiğinde; aslında onları yapmaya veya yaşamaya doymadığını ve "kendine göre" çok kısa bir süre yaşadığını düşünecek, ya da eski günlerini özleyecek.. Ki bence ikisi de aynı durum..

Zaten ömür kısa, zaten sonu gelecek. Ama sadece gelecek sonun tarihini bilmediğimiz için mi "dibe vurma" eylemini gerçekleştirmiyoruz ?

Bence yapmak istedikleriniz mantıklı ve imkânlı şeylerse, hemen şimdi yapın ya da yarın. Hiç durmayın. zaten ondan sonra başka şeyleri daha yapmak isteyeceksiniz ve bunun sonu da gelmeyecek, asla da doymayacağız. Hayatı hayat yapan zaten bu galiba.. Bana göre "yamyamlığımızın dibe vurması".

dipnot: Nikinde Dekstır* geçen birinden daha farklı bir dibe vurma beklerdim..

* : İnsan huyları edinmiş bir düşünce, kural ve ritüellerin ete kemiğe bürünüp kamera karşısında oynayan hali ..

0|1
    0|0
    • Şakayla karışık oldu yorumlarım tabikide sonumuz gelicek ben şahsen dibe vurmayı seviyorum en dipten yukarı çıkıp tekrar düşmek insanı insan yapanda bu değilmi zaten?

• günahlarıma tövbe ederim diyecek yere kredi çeker pislik yapardım diyo günden güne kötüye gidiyo ülkenin hali namaz kılanların sayısı gün geçtikçe düşüyo

0|2
    0|0
    • Bu kadarda ciddiye alma her şeyi ayrıca benim inancım seni bağlamıyor yinede ++++

• eyw ama inananlar günden güne azalıyo zina ne kadar pislik varsa arttı eskiden içki içenler gizli gizli içerdi şimdi adam sokakta içiyo millet zina yapmaya utanırdı devlet resmen p**evenklik yapıyo

• Bu onların ayıbı ailelerin ayıbı yetiştirmeyi bilmiyorlar ki.

• KS'ye uğramazdım orası kesin.

İbadetlerimi artırırdım, milletten hellalik isterdim falan filan.

Ve son 10 günümü hacda geçirirdim, öleceksem de orada öleyim.

0|1
    0|0
  • Ölümcül bir hastalığa yakalanırsam,uyuşturucuyu deneyeceğim.Trainspotting filminde bir genç eroinin ne kadar zevkli olduğunu anlatmıştı:"en harika orgazmınızı alın bunu binle çarpın elde ettiğiniz sonuç bu zevkin yanına bile yaklaşamz"

0|1
    0|0
  • hemen namaza başlar ve kılamadığım namazlarımı kaza ederdim.

0|2
    0|0
  • 3 ayın bir ehemmiyeti yok şu uzun hayat yollarında...

0|1
    0|0
  • eminim sıradan ömrüm nasıl ilerliyosa o 3 aylık ömrüm de o şekilde rutin ilerler :)

0|0
    0|0
  • 3 Ay yaşasam ne olur , yaşamasam ne olur.

Bilmiyorum , uyuyayım ben.

0|0
    0|0
  • He , sonra ailen ödesin mk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...