Başkalarının düşüncelerini önemser misiniz?

Az önce kızlar üzerinedene sordumda benimde desteklerimle çok farklı yerlere gitmiş soru :D soru net HAYATINIZI yaşarken birşey yaparken o nerder böyle yapsam bu ne düşünür dermisiniz? yoksa Her istediğinizi yapar mısınız bide sorunlarınıza kendiniz mi çözüm bulursunuz yoksa çözüm aramak yerine oturur ağlar başkalarınamı anlatırsınız? Az önceki soru özetle buydu :D

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Başkası hakkımda ne atip tutarsa tutsun hiç umursamam. Kiskananlar catlasin ;)

0|1
    0|0
    • lan cevap bu kadar basit ya da benim kişiliğim yok aman etraf bişey demesin diye yaşıyom dersin biter :D

• Örneğin etrafındakiler sana hayırsız dese hayırsız mı olacaksın? Senin hayatın onların değil

Kızlar Ne Diyor 4

• evet insanların dusunceleri beni bazen olumlu bazen olumsuz yonde fazlasıyla etkiler ama sonuc olarak kendi bildigimi yaparım

0|0
    0|0
  • kendim çözüm bulurum mutlaka, başkalarının düşüncelerini önemsemem ama, toplumsal algılar var bunun için ortamına göre tabiki önemsemek mecburiyetindeyiz kalben olmasada yerıne göre mecburen.

0|1
    0|0
  • Bu Edirne Diğer soru Erzurum

Kendi sorunumu kendim çözerim , bazı konularda elalem ne der desem de genelde umrumda olmaz .

0|0
    0|0
    • o an kafamda bişey kurdum onun üstünden sorıyım dedimde şimdi kafamda kurdugumu kurabilmen için 21 sene erkek olman bide az bişeyler içmen lazım merak ettigim bu sebep kız arkadaşlarımın sevgili olur normal arkadaş olur sürekli bana o şöyle oldu bu böyle oldu diye ağlamaları yakınmaları ama sorunu çözmek için hiçbişey yapmamaları ilk mevzuda dünya görüşü zatn

• iksinde bir alakası yok ama şer seni

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• yaptıklarımın bir açıklaması yok sadece canım öyle istiyor der geçerim soran olursada ayrıca kimseyide umursamam çok sevdiğim biriyse umursarım sadece :D

0|2
    0|0
  • Kızlar başkaları olmadan donunu bilem toplayamaz :D

0|1
    0|0
    • çoğunlukla denk geldiğim durum bu ki hepside bu durumu normalmiş gibi karşılıyo enteresan

• şükür anlayan biri çıktı sonunda :D

• Görüş alırım ama her zaman en son kararı hep ben veririm.

0|1
    0|0
  • Yazdıkça rezil oluyon dostm git yat artık :D

0|1
    0|0
    • bak bende soruya cevap veriyim kimse sikimde değil hadi şimdi sen git zıbar

• O klavyeyi bir tarafına sokarım ben insan gibi cevap verdim yoksa benim sikimde değilsin anladınmı dost

• o zaman senin doğaçlamanı sikiyim.

0|1
    0|0
  • Başkalarının düşüncesini neden merak edersin yavru kurt ?

0|1
    0|0
    • senin o küçük beynini :D

• Sende olmadığı için kıskanıyorsun değil mi yavrıı kırt :)

Yükleniyor...