Böyle bir kız arıyorum gören duyan varmı?

Alkol içen gece geç saate kadar dolaşabilen nasıl diyim kendini kısıtlamayan ama aynı zamnda kendini bilen oturması kalkması olsun hareketleri olsun vs. kız varmıdır?

Güncellemeler:
Küçük beyincikler bak şimdi alkolu falan unutun baştan soruyom. Elalem neder demeden yaşayabilen kendi ayakları üstünde durabilen istediği herşeyi kimseye bağımlı kalmadan yapabilen kız kadın ne derseniz benim için farkı yok bu şekilde daha mantıklı bir soru oldu. Genelde hepsi acıtasyon aglamasyon kızların ayıktınızmı :D

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• alkol alan oturmasını kalkmasını bılen vs bulunur tamamda.. aynı anda neden dısarda gec saatlere kdr gezen bırını ıstıyosun kı ? bırak evınde hanım hanım otursun oyle bırını bul

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • izmit te yok 'ayıktınızmı '

0|0
    0|0
  • ...aynı zamanda kendini bilen? kendini bilen kız zaten gece saatinde evine girer arkadaşım :D

0|2
    2|0
  • Çok kız vardır öyle özgürlüğüne düşkün :D

0|0
    0|0
  • ben bu bahsettiğin kişiyim de bulamazsın zor

0|0
    0|0
  • izmir küçük park ooze venue önü...bir yığın dolu...

0|0
    0|0
  • var var...

0|0
    0|0
  • ''Banka soyacak kadar çılgın ,

Her türlü aksiyona varım diyen gençler buradayım''

0|0
    0|0
  • Yanlıs anlama ama ben böyleyim ve benim gbi bir çok kız da inan böle:)

0|0
    1|0
  • Öyle boş insanlar vardır tabii.

0|0
    1|0
  • Barlar sokağına git rahat 15-20 tane bulursun .

0|0
    1|0
    • lan soruyu yalnış anlamayın :D yollu istesem zaten istemedigim kadar bulurum merak etme şimdi nasıl anlatıyım bilemedim dha çok elalem neder sorusunu takılmayan kendi doğruları olan güçlü karakteri olan sen anlamazsın siktr et amk :D

• Yollu potansiyeli vardır bu aradığın kızın benden demesi

• işte sende sorudaki elalem oluyosun bilmem anlatabildimmi :D

• yuh sana okuz

0|0
    0|0
  • sen sevgilim var demiyormuydun yaw ne zaman ayrıldında arayış içine girdin. sevgilinde KSda takılıyorsa yandın hadi hayrlısı.

0|0
    0|0
    • yav beyninizi seviyim sizin arayış içinde gibimi duruyorum. ben aradığımı bulurum o kafanı sorma benim derdim bütün kızlar hep bir sıkıntı hep bir sorun aman o ne der bir derdi oldumu ona gider buna gider bak soruyu sokayım beynine bidaha :D Elalem neder demeden yaşayabilen kendi ayakları üstünde durabilen istediği herşeyi kimseye bağımlı kalmadan yapabilen kız kadın ne derseniz benim için farkı yok bu şekilde daha mantıklı bir soru oldu.

• soru başlığına bakınca arayışta gibi olmuşum ama sorunu onla hiçbi alakası yoktu mk :D

• o zaman başka bir şehirden bulucaksın abicim yakalanma riski az biri görürmü derdi yok ya da direk git ailesine söyle kızınla çıkıyorum diye böylece aile bildimi diğerlere laf düşmez. ama Türk kızı işte yapıcak bişey yok dedikodu geleneğini bilmiyorsun galba olmazsa olmaz ;)

• Kız demek doğru olmaz kadın vardır:D

0|0
    1|0
  • izdivaça döndü burasıda iyiden iyiye iyimi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vardır da seni mi seçecek?

0|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını biliyorsa iyi

0|0
    0|0
  • izmir alsancaktaki clublara bak ya da küçükparkdaki ooze venue falan git illaki bulursun bro birilerini :D

0|0
    0|0
    • lan hadi bunlar anlamadı sendde çok yalnış anladın :D

• sanarsın ks değil tapu kadastro amk yakında evım arabam var dıye soruda açarsınız.CMYLMZ saygılar.

0|1
    0|0
    • ne lazımdı yardımcı olıyım :D

• anan lazım.Guncelleme su soruyuda sövdürtme kendıne.Hem oturmasını kalkmasını bılcek hemde gece hayatı olcak hem kız olcak hem alkol alcak kımsenın ne dedıgını takmıcak.Bacın yapsa öyle gıder dograrsın o* cocugu sonra paradoksa gırın evlenıncede bakıre kız arayın.Cok meraklıysan anan yapsın dıcemde kıza yazık olur onada göz koyarsın sen.o*nun evladı bıde gızlıye aldı yaptıgı mallıgın ne derece oldugunu gördün.

• Üstüne kalkıp seni ... ister misin ?

2|0
    0|0
    • senin sıkıntın varsa çözelim

Yükleniyor...