Hiç beyaz tenli olmayan Burcu tanıdınız mı?

Başlıkta belirttiğim gibi hiç esmer Burcu tanıdınız mı ?

Benim tanıdığım veya bir şekilde gördüğüm Burcuların hepsi ya sarışın ya kumral ben hiç esmerini görmedim.

Ablamın ismi Burcu kumral beyaz tenli.Abimin sevgilisinin ismi de Burcu o da bildiğin sarışın ve bunun gibi bir çok örnek..

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• Ahaha çok iyi ya :)) Benimde dikkatimi çekmiş bir konudur..İsmim Burcu ve esmerim ama kendimden başka esmer Burcu tanımadım gerçekten :))

2|0
    0|0
    • Bir bana denk gelmediniz demek =))

Erkekler Ne Diyor 13

• Takıldığın konu bu mu?

0|0
    0|0
  • Benim de bir zamanlar; "Adı Ebru olup şişman olan kız mı olur ?" diye bir tezim vardı. Bana son derece zarar vererek çürüdü.. ve iman ettim ..

0|0
    0|0
  • burcu esmersoy var ama oda beyaz demekkı burcular beyaz ınsanlr desem ırkcılık yapmıs olurum ama burcular guzel kızlar =)

2|0
    0|0
  • Tanıdım <3

0|0
    0|0
  • Tanıdım efenim, çok tatlıydı :)

0|1
    0|0
  • zenci bile var:)

0|0
    0|0
  • benim kuzen var Burcu,o da esmer:)"AAAAYYYY deme gıııııııııııııııss?".."hıhı...".hihihih,çok mutluyum!ihihihihhiih:D" noluosa,eüehüheüeühe:D

0|0
    0|0
  • aynen ısme gore tıp olayına ben de ınanıyorum anasını satayım ama burcu var bıldıgım esmer uzgunum tezını curuttugum ıcın

0|0
    0|0
  • he tanıdım esmer güzeli süper bir kızdı yaf

0|0
    0|0
  • valla tanıdım xdxd

0|0
    1|0
  • beyaz tenlisini bile tanımadım ki

0|0
    0|0
  • arap burcu tanıdım gümüldürde tanışmıştık voleybol oynamıştık tam bir zenciydi.

0|0
    0|0
  • aynen benımde tanıdıgım burcu sarısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• benim en yakın arkadaşım burcu. Saçları koyu sarı ama kendi baya esmer :-)

1|0
    0|0
  • Evet tanıdım esmer kıvırcık saçlı bir şeydi.

0|0
    0|0
  • ben esmer burcu tanıyorum, lüle lüle de siyah saçları var, tek tanıdığım burcu da o :)

0|0
    0|0
  • Tanıdım esmer de ne demek kapkaraydı.

0|0
    0|0
  • Sınıf arkadaşım o kadar esmer ki, zenci diyebilirim. evet tanıdığım ilk burcu esmer

0|0
    0|0
  • lise1 de sınıf arkadaşım esmerdi adı burcuydu

1|0
    0|0
  • Epesmer Burcu var yakınımda :)

0|0
    0|0
  • evet ifşaya girmese capste atardım.

0|0
    0|0
  • Burcu esmersoy var esmer

0|0
    0|0
  • Evet tanıdım. Bir arkdaşım var adı burcu esmerdi. Bende ne kadar onur tanıdıysam hepsi sarışın renkli gözlüydü. Esmer olanına denk gelmedim yani

0|0
    0|0
  • Evet. Kap kara idi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...