. En çok utandığın anı benimle paylaşır mısın?

karamsarlığa düştüğün an utandığın veya pişmanlık gerktiren şeyleri paylaşırmısın bay ve bayanlar.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• en çok utandığım an .. ikinci annem diyebileceğim bir hocamın arkamda olduğunu bilmeden arkadaşıma acaip pis küfürler etmiş olmamdı ve arkamı döüpde hocamın bana olan o bakışını gördüğümde yer yarılsada içine girsem demiştim :(

0|0
    0|0
  • Çok var hatırlayıp moralimi bozamayacağım:)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanlar içinde yere düşmek, rezil olmak, yanlış anlaşılmak.

0|0
    0|0
  • tatile arkadaşlarımla giderken çok salak birisini davet etmiştim arada felan kaldım off ki of

0|0
    0|0
  • telefonla aradığım kişiler gitti paracıklarım

0|0
    0|0
  • yüksek lisans için en az 10 üniye müracat edip de kabul edilmediğimi öğrendiğimde dünyam yıkılmıştı.( karamsarlık ) haram zıkkım olsun o ünilere yatırdığım paralar ( pişmanlık) bir de hekes sormaz mı ne oldu kabul edilmedin mi diye ( utanç)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sınıfta arkadaşım var bir tek sanıyodum öğle yemeğini yiyecektik.oysaki sınıftan bir arkadaş sınıfa kız atmış :D ben de girerken "senin problemin ne dostum he söylesene bana" diyerek girdim ve arka sırada çok ilginç bir manzara vardı.o gündür bu gündür sınıfta yemek yemiyorum hocam :D

0|0
    0|0
  • Spor merkezinden çıktıktan sonra, otobüs durağında dururken arkadaş, voleybolcu kızlar ne güzeldi lan vs. demesi ve bende gençliğin verdiği gaza gelip biraz fazla detay vererek şu kız şöyle güzel, şu kız şöyle çirkin vs demem, ve o arada arkadaşımın abidik gubidik hareketler yapması, meğersem benim arkamda ki kızı göstermeye çalıştığını bütün içimdeki duyguları ve düşünceleri yüksek sesle söyledikten sonra şans eseri geri dönmemle anlamam (volaybolcu kızlardan biriydi), kızın yüzü kıpkırmızı, benim ki kırmızı, mor ve ötesi karışımı bir renk almasıyla birlikte otobüs gelen kadar hareketsiz kalmam ve elimi kolumu nereye koyucamı şaşırmamla sonuçlanan utanç dolu 15 dk'a :D hatırladıkça utanıyorum rezalet bir durumdu :D

0|0
    0|0
  • plakasına bakmadan benim arabam diye benim arabamın marka model ve renginin aynısı olan arabanın kapısını zorlarken adamın beni oto faresi sandığı zaman dehşetengiz bir şekilde utandım ve kendimi salak gibi hissettm. Oysa bir kaç araba yandaymış benim araba. Durumu adama anlatana kadar neler çektim

0|0
    0|0
    • ilginç sen arabanı plakasından mı tanıyorsun..

• bak yorumumu okumadın ya da okudunsa da anlamadın. O anda dalgındım ve kafam doluydu. Aynı marka model ve renkte araba benim arabamın 2 araba yanına park etmiş ve ben de benim araba sandım. Kumandaya bastım ama açılan kapının bile hangisi olduğunu fark etmedim.

• kızmayın lütfen sizinle dalga geçmedim ben ilginç olan plakasına bakmadan arabaya yönelmişsiniz onun için olabilir neden olmasın araba renk model.

• Lise son sınıfta karizmamın okulu kasıp kavurduğu bir sonbahar çıkışında

kaldırıma sağa sola bakarak ayak atmamla

kaldırımın köşesine kafamın çarpmasının bir olduğu an ;))))))))))))

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımı vurdumda babasıda ordan gecerken gelip beni manitamın yanında dövmesi :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...