..............Abi kardes ilişkisi

kızlar siz hıc abınızın arkadasına baktınız mı ya da sız erkekler kardesım dedıgınız adamın kız kardesıne yan gozle baktınız mı gercek cevaplar istıyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok g.ötüm başım oynamasına rağmen arkadaşımın kardeşi,arkadaşımın sevgilisi hayatıma bu sıfatlarla girdiği an seksüel özelliğini yitirir benim için..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• töbe töbe Allah korusun o nasıl iş

0|0
    0|0
  • Valla benim 2 abim var fakat abimin arkadaşlarının kız kardeşleri yok. olsa da dahi bakmam diyemem illa ki bakarım ama azgın bir şekilde beğenirsem hoşlanırsam o şekilde o kadar kızı sik**cek halim yok yani.

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşımın kız kardeşini ilk gördüğümde arkadaşımın bana yan gözle bakarsan gözünü çıkarırım demesiyle g*tüm yemedi.

1|0
    0|0
  • bakmadım ... öyle biri de olmadı bakacak ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mor rengi oje bana hic yakismiyor rahat hissetmiyorum geceleri, sanirim sadece gunduzluk ve okul gunleri kullanabilirim, afedersin copluk gibi kullandim soruyu sanirim

0|0
    0|0
  • abim yok ama illaki bakanlar vardır ister istemez.

0|0
    0|0
  • Abimin arkadaşı 3 yil sonunda hayatima girdi...

Tabi evlilik düşünceleriyle. Ailesiyke tanıştırdı. Laf gitmesin diye dışarıda görüşmedi..

Sonra ne oldu biliyor musun?

Bi annda defoldu gitti. Başkasıyla nisanlandi. Adamliga bakk sen.. nişana abimide çağırdı tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...