Eve koşu bandı alınmalı mıdır yoksa paşa paşa salona mı gidilmelidir?

bu konuda herkes farklı farklı düşünüyor. benim de açmazlarım var. eve alır da hakkını vermezsem diye korkuyorum. öteki türlü salona gitsem çok vaktimi alıyor. zayıflamak için ciddi bir beslenme planı yaptım. fakat spor konusunda ne yapıcam bilemedim. siz ne önerirsiniz?

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

• Olay beyinde bitiyor,ne koşu bandında ne spor salonunda,

güzel bir diyet hazırlıyacaksın kendine,

güzel derken ne yediğini bil misal makarnada ne kadar protein var ne kadar karbonhidrat ne kadar yağ var.Bunlar nedir öğren.Günde en az 5 su bardağı mümkünse yeşil çay iç yine mümkünse şekersiz,bakkaldan cola cips çikolatalı gofret felan kesınlikle yasak,günlük hedef koy kendine misal 200 gr,baskül olsun evde devamlı kontrol et,altın kurala gelelim akşam yemeğini 6da yemiş ol engeç ve evdekiler akşam yemeğini yiyiyorken ya evde olma yada onlar yemeden yat uyu.Evdede spor yapabilirsin hemde spor salonunda yakamıyacağın kaloriden fazlasını evde yakman mümkün.Nasıl mı ?İp atlayarak en az 1 saat yada elinizde ip varmış gibi zıplayarak.Bir güzel duşunuda alıcaksın.Spor salonuna gidince şöyle düşünüyorsunuz spor salonuna gidicem zayıflıcam herşeyi salondan beklıyorsunuz,salonda zayıflamanın daha zor olduğuna inanıyorum.Dediklerimi bir hafta uygulayın bir şey kaybetmezsiniz,bir hafta sonra sonucu yazarsınız buraya,eğer dediklerimi yaparsanız başarılı olacağınızdan şüphem yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Salon daha disiplinli olur .Eve almak da yakınlık açısından iyi.Ben olsam eve alırıdm.Sadece spor yeterli değil ama zayfılamak için beslenmene dikkat etmek lazım esas.

1|0
    0|0
  • en iyisi sabah koşusu bandı boşver dışarıda temiz hava alırsın hem..

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmeye üşenebilirsiniz hele böyle kış günlerinde. En iyisi eve almak, hem boş vakit buldukça hafif tempoda yürürsün.

0|0
    0|0
  • eve alma derim alırsın 1-2 hafta koşarsın sıkılırsın zaten evde dersin birazdan koşarım dersin uyku tutar yorgunsundur üşenirsin ama salona yazılsan belli bi saat aralıgında gitmek zorundasın belli bi programın olur

0|0
    0|0
  • Koşu bandı yerine bir adet air walker veya eliptical satın alınız.. L-carnitine kullanınız. Günde de bir saat çalışıp, protein ağırlıklı besleniniz..

3 ay sonra aynada kendinizi tanıyamazsınız.

0|0
    0|0
  • eve aldığın koşu bandıdan bir süre sonra sıkılcaksın en fazla 2 hafta o kadar bile sürmez..salon iyidir hiç olmazsa para verdim 1 ay gideyim dersin..karı olur

0|0
    0|0
  • koşu bandı alıp ne yapacan. çok ses çıkarır. elektirk harcar yer kaplar. paranı çöpe atma. parklarda koş temiz hava çek içine daha iyi tozlu evden.

0|0
    0|0
  • bu tamamen senin koşullarınla alakalı...zaman yaratabiliyor ve vaktin varsa salon iyidir...ama koşuşturmaca ve yoğunluktan muzdaripsen evde yapılacak egzersiz uygundur...

0|0
    0|0
  • ikisini de denemiş biri olarak: ilk önce eve koşu bandı aldırdım üşengeçlikten yapmadım bir iki kereden sonra sıkıldım şimdi spora gidiyorum sadece para yanmasın diye gidiyorum çok da aksattığım oldu üşengeçlikten yani üşengeç insana her şey zor :(

0|0
    0|0
  • salon

0|0
    0|0
  • alınmalıdır. ama alırken dikkat et darbe emici özelliği olsun mutlaka !

0|0
    0|0
  • ben salona at aldım at koşturuyorum hergün süper spor oluo

0|0
    0|0
  • Salona gidiniz zaman yaratarak kendinize efenim

0|0
    0|0
  • Salona gitmek daha mantıklı

0|0
    0|0
  • salona gitmek daha motive edici, salona git

0|0
    0|0
  • ekmeği kes, şınav, mekik, barfiks..

gerisi para tuzağı

0|0
    0|0
  • Eve alın diğer aile fertleri de faydalanır hem

0|0
    0|0
    • yalnız yaşıyorum.bir süre sonra evden belkide başka bir ile taşınabilirim.düşündürücü durumlar var yani

• almalısın

0|0
    0|0
  • koşu bandı

0|0
    0|0
  • Bence alınmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Eve koşu bandı alıncağına müzik köy göbek at, musik koy dans et.Otobüsle bir yere gideceksende bir iki durak önce in yürü.

0|0
    0|0
  • eve alırsan bir müddet sonra yapmıyorsun elimin altında nasılsa diyerek ama salonu saatlerine ayarlarsan kolay kolay gitmem diyemezsin

0|0
    0|0
    • bir çokları eve aldım kullanmıyorum öylece duruyor diyor...

• rahatlık tembelliğide yanında getiriyor :)

• Ben aldım ,kondisyon bisikletide aldım ama nolduu , hiçbirşey tabii ,salona gittim ..

0|0
    0|0
  • Ev büyükse al.

0|0
    0|0
  • İkisini de denemelidir

0|0
    0|0
  • ne spor aletlerine ne de spor salonuna gerek yok iş kendinizde bitiyor öncelikle çok yememeye dikkat ediceksiniz üç beyazıda belli bir oranda kullanıcaksınız aşırıya kaçmıcaksınız

0|0
    0|0
  • Eğer düznli planlı programlı biriysen eve alabilirsin ama genellikle eve alınıp bir köşede tozlanır bu tür şeyler . Bizim evde de var benim kullandığım yok :)

0|0
    0|0
  • spor salonuna git bence çünkü ewdeyken üşenip yapmazdım ha 5 dk sora ha 10 dk sora sürekli erteleip gerekli özeni göstermezsin.benim fikrimce :)

0|0
    0|0
  • uygun yer varsa al kesinlikle

0|0
    0|0
  • kosmak istiyorsan temiz havada kosmalisin.

1|0
    0|0
  • Hiç bir işe yaramıyor. O sana sen ona bakışıyorsunuz. Evden dışarıya adımını atmalısın.

0|0
    0|0
  • Salona gitsen en azindan yoldada biraz efor sarf etmis olacaksn.

0|0
    0|0
  • Bence eve al.

0|0
    0|0
  • spora git bence.

0|0
    0|0
  • al

0|0
    0|0
  • eve al bence. yani ben öyle yapıcam en azından. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...