İlk aşkınızın adı neydi hatırlıyor musunuz ?

ilk aşkınızın adı neydi hatırlıyormusunuz ? Kaç yaşındaydınız o zaman :) ?

0|0
7472

En İyi Kız Görüşü

• Emre 1. Sinifta :))) bana tokat attı diye seviyordum oglanı .

Sonra gitti namissiz okuldan

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 73

• daha olmadı

0|1
    2|2
  • 15 yaşındaydım adı Hazardı. Ama o kadar seviyodum ki o zamanlar o olmasa yaşayamam ölürüm diye düşünecek kadar aptallaşmıştım tam ergenlik zamanlarımdı yani. Salakça olmasına rağmen güzeldi bidaha o kadar saf temiz duygularla yaklaşamadım o heycanı tadamadım hala aklıma geldikçe gülümsüyorum şimdi kimbilir nerde ne yapıyodur :D

0|0
    1|0
    • ahaha :D benimde öyle aşık olduğum olmuştu ergenlik dönemlerinde :D şimdi görüşmüyormusun sanaldan falan ?

• artık ikinizde ayrı dünyanın insanlarısınız :)))

• ahaha aynen öyle

• Mehmet Nuri :) Anasınıfına gidiyordum :) Çok ilgi gösterdiğinden beni sevdiğini düşünüyordum sonradan öğrendim ki ablamla çıkıyormuş :D

0|1
    1|0
    • Ablan kaç yaşındaydı ? anlamadım ben olayı o nasıl oluyor :D

• Ablamla yaşıttı bana da çok ilgi gösterirdi yazlıkta tek çıkamazdım ablam götürürdübeni onun yanına ben bahane ablam şahane olmuş sonra :D

• Furkandı ana okulundayken yani 6 yaşındaydık bütün kızlar aşıktı ona ben de modaya uymuştum aşık olmuştum :)

0|0
    1|0
  • Onu görünce basım dönüp bayıldığımı hatırlarım aşıktım galiba çocukluk işte ne aşkıysa Onur du adı :D

0|0
    1|0
    • amanda aman :)) o kadar aşıkmıydın yahu :)) kaç yaşlarında bu

• küçüktüm ya 12 mi ne oyun oynardık onu görünce farklı seyler hissederdim aşk mıydı bilmiyorum ama kelebek olayını onda yasadım ilk kez :)

• Uçtun resmen yani :) çok hoş

• Musaydı. 5. sınıfa gidiyordum. Salaktım resmen. Sınıfın en çalışkan kızıydım. Peşinden dolanıyordum ödev yap diye, bana yaptırıyordu bazen ödevini ama gel gör ki gerizekalı beni ve bir kızı beraber idare ediyormuş. Lan daha 5. sınıfa gidiyordu :/ :D

0|0
    1|0
    • of :D :D Sende safım nerden bileceksin ödevini yapıyordun falan . çocukluk işte :D

• ne yapayım o koşunca kovalıyordum, doğanın kanunu bu ya :D

• Dimi kaçan kovalanır hep :))

• alicandi adi 13 yasimdaydim. sevgilim ol dedi bende olmaz.cok kucugum demistim hey gidi hey

0|0
    1|0
  • Ali 'di 8yaşındaydık çoçukluk işte:)

0|0
    0|0
  • ali

0|0
    1|0
  • Evetttt :) orta öğrenim 1.sınıftı bulgaristanlı adı naci sahi ne yapıyor acaba :)

0|0
    1|0
  • emre 1.sınıf hoşlanmıştım a:A:AS

1|0
    1|0
  • Hamit'ti 8 yaşımdan 14 yaşıma kadar ona aşıktım.

0|0
    1|0
  • Oguzhan halada sevgilim olur :-)

0|1
    1|0
  • BURAK KRESİN EN UZUN BOYLUSUYDU

0|0
    1|0
  • 16 yaşımda ENgin :) 23 yaşımdayım hala ilk aşkımla sevgiliyim

1|0
    1|0
  • Anasınıfında Arda :)

Yorumları okuyunca ben çok erken aşık olmuşum :D

0|0
    1|0
  • 7 yaşındaydım adı doğaydı :)

0|0
    1|0
  • 3. sınıf adı atakandı ama aşk değil ufak bir hoşlantıydı aşkım ise Hakan

0|0
    1|0
  • Alper ve 10 yaşmdaydım çocukluk aşkıydı ama 7 yıl süren bir çocukluk aşkıydı sonrası zaten kötü bitti

0|0
    2|0
  • Adı Eren'di 11-12 yaşlarındaydım gerçi benimkine aşk denmez ilk sevgilmdi ama ben istememiştim arkadaş baskısına maruz kaldım :D ama ilk sevgili olduğu için aklımda kalmış ilk aşkımla hala beraberiz :) oda 13 yaşında başladı SERHAT <3

0|0
    1|0
    • Böyle şeyleri okuyunca bir tuhaf oluyorum . biz aşkları kısa sürer bilirdik :(

• Evlilikmi var yoksa :)

• oda olucak diyelim :) ben onu şimdiden eşim olarak görüyorum oda beni sadece resmiyete dayalı bişey yok :)

• Kızlar Devam
    53

Erkekler Ne Diyor 72

• boşver onu kardeş

0|0
    0|0
  • İlkler unutulmaz ki.

Ama adı bende saklı..

0|0
    0|0
  • derya :) yaşımızı hatılamıyorumda 6-7-8 ilk okulu beraber okumustuk .dd çok güzeldi be bir açılamadım zaten .d

0|0
    0|0
  • 6.sınıftaydim adı zümrüt 8. Sınıfın başına kadar birlikteydik aynalı tahir dizi vardı dillere dolanmistik :) hey gidi hey ne günler:)

0|0
    0|0
  • ilk aşkım bu link

son aşkım bu link

0|0
    0|0
    • hahahahha :D sen 1.yi hayal edrsin ama 2. olur :D çok güldüm yahu :)

• Gizem.

16 yaşından - günümüze kadar dayanan bir ilişki :)

0|0
    0|0
  • Adı Damlaydı. Hiç hatırlamak istemiyorum. Çünkü ona aşık olduğum için malmışım. Lise 2 de olmuştu işte 16 yaşındaymışım o zaman.

1|0
    0|0
  • 7 yaşındaydım adı gamzeydi :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

2|0
    1|5
  • Bilgesu dün gibi hatırlıyorum :D fdsdf

0|0
    0|0
  • pelin.. sanırım 4 yaşındaydım.. oda 5

0|0
    0|0
  • Orta okulda kız resmen bana sevdiğini söyledi aşkın sevmenin ne olduğunu bilmiyordum lisede gözüm açıldı azıcık :D

0|0
    0|0
  • İsim vermiyim yakalanırız falan :D

0|0
    0|0
  • 8di herhalde kapısına kadar gidivermiştim kızın adı da kübra ah ah çok güzeldi :D şimdi bulmak isterim ama soyadını hatırlamam

0|0
    0|0
  • adı bilgen di platonik ilk aşkımdı hala unutamadım

0|0
    0|0
  • Kızın ismini kamuran koymuşlar ..

Kamü diyodum kısaca...

0|0
    0|0
  • 8 yaşındaydım adı seraptı...

0|0
    0|0