Sizce Bütün Kızlar Temiz Mi , Bütün Erkekler Pis Mi :D

Temizlik açısından bütün kızlar temiz , bütün erkekler de pis mi :>)

Eğer bütün kızlar temiz se , neden iş yerinde ki kız masayı bana bırakırken , ortalığı B . K götürmüş halde bırakıyo :D ?

0|0
1516

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 15

• bizde de aşırı titizlik var. dolaptan aldığım bardağı bile çalkalamam lazım. düzenli ve aritmetik olmalı bazı şeyler. ne bileyim var böyle değişik huylarım :)

0|2
    0|0
  • Kişilik meselesi Ben toza oturmaya bile tiksinen titiz biriyim aslında çaktırma sinekden böcekden bile tiksinirim Evde ise odamı görsen çift kişilik dersin tam zıttım evde var yerde bakkaldan aldıgım püskevitler in boş paketleri felan neyse kendimi rezil dediyorum sus serdar Tmm sustum

0|1
    0|0
  • öh be bukadar genelleme yapılmaz ımkansız kişiseldir temızlık ne diyor kıtapta?El ecelül mahlukat el ente kunteyül işarat" yani diyor ki "eceli gelen fare kedinin g-tüne parmak atarmış"

0|1
    0|0
  • hacı bu ne soru ya tabikide öğrenci erkekler pis evli erkekler temizdir kızları bilemem ama lafta temiz çok kız var

0|1
    0|0
  • hahah kızları asıl öğrenci evlerınde gör boya yapılmış araba gıbıler etrafı dagıtırlar temizlemezler cok pasaklılar :DD

0|1
    0|0
  • bazı ergenler sanıyorlarki kızlar hiç sıçmıyor.

0|1
    0|0
  • o kadar iğrenç kızlar gördüm ki erkekler yanında pir pak kalır arkideş :))

0|1
    0|0
  • Pis kız da var , temiz erkek de var :))))

0|1
    0|0
  • temızlemenın alemı yok dıe dusunuo olabılır...

0|1
    0|0
  • Değişir, mesela kız arkadaşım odasını temizledikten sonra yerdi bir halı olduğunu fark etti :D

0|1
    0|0
  • Kadın - erkek meselesi değil karakter meselesi bu.

0|1
    0|0
  • kimse benim etim pis demez :D

0|1
    0|0
  • bizmi pisis. bak canım kısaca cevaplıcam. kızlar adet olur pislenir. kızlar terler pislenir. kızlar ın vajinası sulanır gine pislenir vajina bel ora bura en çok hasta olanlarda kzılardır buda pis olduklarını gösterir ama erkekler terler kokar ve en pisi erkek olur bir git yaw.

0|0
    0|0
  • erkekler pis. erkekler adam olsa kızların bu kadar burnu kalkmaz.

0|0
    0|0
  • Sana şunu diyim kızlar yok felan diyecek lan kızlar kadar pis bir yaratık var mıya Bir kere abi en kötüsü adet diye birşey var ıyyy tiskindim lan şuan zaten ter koktularmı köpek leşi gibi kokuyolar tırnaklarına bakım 0 saçlarda hep kırıklar zaten makyaj ile maymuna dönüyorlar bizde miss gibi birşey yok

0|0
    0|0
    • kızların adet olması bence büyüleyici , pislik olarak bakmak onlara hakaret olur . zihniyetleri öldürmemek gerek . Teşekkürüm Desin .

Yükleniyor...