Sporcuların sevgilileriyle öpüştükleri fotoğrafları sanal ortamda paylaşmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

Ya tamam haklısınız bizi ilgilendirmez ama..sonuçta bir sporcu hiç iyi bir izlenim bırakmıyor şahsen..Mesela ben Kerim aşığıydım ama şu an gözümden çok düştü..ki demeyin şimdi sevgilisini kıskandın falan alakası yok sonuçta o kareyi hangi spocu yayınlasa gözümden düşerdi.. o tarafından düşünün

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu yetiştiği kültürle ve yaşıyla alakalı biraz da.

link

link

böyle olmalı bence semih ve sneijder'ın yaptığı gibi..öpüşürken ki fotoğrafını koyması abes kaçıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Niye paylaşamaz ki etik mi değil yoksa sporcu olduğu için mi? Etik değil dersen anlarımda sporcu diye dersen niye paylaşamasın yani? İnsan değil mi? Sadece bizde bu kadar abartılır heralde futbolcunun özel hayatı senin gibi benim gibi gezebilir bence normal şeyler sahada işini yaptığı sürece sıkıntı yok...

0|1
    1|0
  • Sen niye kafayı taktın ki buna adamı tanımıyorum ama yurtdışında falan heralde yurtdışında böyle fotoğrafları koymak normal sayılır. Bence biraz alakası var ülkemizdeki kızların genel sorunu bu justini seven veletlerin selenayı sevmemesi gibi

1|0
    0|0
  • futbolcuların yaşam tarzı böyle onlar için çok doğal...

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyo ama doğrudur paylaşması gereksiz stochun donla pozu aklıma geldi :D

1|0
    0|0
  • sanane oğlum ben şimdiki halimde koyuyorum futbolcu olsam da koyrım

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beni ilgilendirmiyor.Benim akrabalarımda var ünlü olmayan yapanlar.Aşklarını toplumla beraber yaşıyorlar.Bana ters ama onlara normal

1|0
    0|0
  • Candır çeker.

2|1
    0|2
  • bu kadar samimi pozlar vermesi doğru değil

1|0
    0|0
  • Bence doğru değil Kerim freinin yanındaki kız ondan büyük değil mi pes diyorum başka Bişey demiyorum :)

1|0
    0|0
  • Kendi hayatı bizene. Normal insanlar bile koyarken...

1|0
    0|0
  • kızda öpülmücek gibi değil hani :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...