Kisa zamanda 15 kilo nasil verebilirim??

Lutfen yardim edin tecrubeli olanlar yardim etsin. Tuhh hggggt hghgf

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• kısa süreden kastın 6 ay ise normale yakın derim daha hızlı zayıflamak sağlıklı olmaz... bu arada kesinlikle hiçbir şekilde sözde zayıflatan kimyasal maddelere elini bile sürme...

sıkı spor aktivitelerin olmalı günde 2 saati geçmeyecek şekilde beslenme önemli akşam sadece salatayla geçiştir faydasını görürsün... sporuda kendi vücuduna uygun ve imkanın dahilinde en uygununu internetten araştırıcaksın ya da benden ayrıntılı bilgi isteye bilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zamana odaklanırsan hiçbir şekilde kilo veremezsin

Kendine düzenli bir program hazırla...

Bir diyetisyene danışırsan daha iyi olabilir..

Fakat zayıflayacağım diye kendine eziyet etme,

Düşünsene zayıfladıgın an vücudunun harap oldugunu...

;) yavaş olsun, güzel sonuç olsun

0|0
    0|0
  • Kız olmana rağmen boksa gitmeni öneririm. Bir kere boks antremanını ve ısınma hareketlerini öğrendin mi hayatın boyunca uygulayabilirsin. İp atlama, koşu ve kondisyon çalışmaları anında kilo verdirir. Benim boyum 3 yıl önce 1.55 kilom 80di aynı yaz 22 kilo verdim boksa giderek ve 58 kg oldum. Şimdi boksa gitmesem de aynı antrenmanı yapıyorum. İp atlıyorum, koşuyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok kısa sürede 15 kilo vermek çok sağlıksız ve zor arkadaşım. Sağlıklı şekilde biraz daha uzun bir zamanda vermeyi dene.

0|0
    0|0
  • kısa zamanda veremezsin en az 2.5 ay

0|0
    0|0
  • diyet ve sabah koşusu...

0|0
    0|0
  • 3 aydan aşağı bir zaman bekleme 3 ay bile zor

0|0
    0|0
  • Boy Kilo ?

0|0
    0|0
  • yediklerine dikkat derim diyetisyene git

0|0
    0|0
  • düzenli spor yrüyüş

0|0
    0|0
  • Kısa zamanda 15 kilo veremezsin. Konu kapanmıştır (qapaq)

0|0
    0|0
  • kısa zamanda 15 kilo diyorsunda ne kadar kısa bu zaman sağlıklı kilo vermen lazım acele işle biyere varılmaz sağlığın söz konusu sağlığından olursun mazallah bence yavaş yavaş vermen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• düzenli yiyip içeceksin hatta diyetisyenden yardım alacaksın,bol bol su içiceksin.ve spor salonuna gideceksin.geri almamak üzere kilo verebilirsin böylece.

0|0
    0|0
  • Bol su iç aciktiginda ozellikle boylece miden dolar.Yemek yerken de bir lokma al yine su iç bu büyük oranda yemeni azaltır sonrası zaten gelir miden alisir

0|0
    0|0
  • Canım bildiğim bir balkan diyeti var 54 kilodan 50 kiloya düşmüştüm kışın 1 haftada.

0|0
    0|0
    • Cok iyi:) Rica etsem tarifini verebilirmisin cok sevinirim

• Ilık limon suyu içiyordum her gün çünkü tok tutuyordu daha çok salatalık tarzı sebze tüketiyordum canım çok farklı bir şeyler çektiğinde tuzlu kraker yiyordum ya da daha farklı şeyler çekerse kendimi frenlemek için günde 5 ya da 6 defa çay içerdim yani bunu ben böyle yaptım sen nete yaz balkan diyeti diye çıkar daha iyisi

• Pilates olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...