Kapat

Popomun güzel olmasi icin ne yapabilirim?

Vücudumu seviyorum ama popomdan memnun degilim böyle tas gibi olsun istiyorum cok düz bence evde kendi kendime o bölgeye yönelerek spor yapsam olurmu arkadasar? ve olursa ne tür hareketler yapmam lazim? simdiden yardim eden herkese cok tskler ve +1 :)

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet mantıklı soru sormuşsun dalga geçenlere aldırış etme, sana bu konuda birkaç tavsiyede bulunacam, tabi dikkate alırsan.

Bütün gün kalkmadan yerinde oturmak popon için hiç de iyi bir şey değil. Pc nin başından kalkmamak gibi :) Bunun için her yarım saatte bir ayağa kalkmalısın ve 5-10 dakikalığına ayakta durmalısın, mümkünse dolaşabilirsinde.

Otururken de, asla çok önde oturma, ve hep arkana yaslanmaya çalış. Ayağa kalktığında da ellerini beline koyarak öne ve arkaya doğru esne. Böylece kaslarını rahatlatırsın.

Birde Arkası 'V' şeklinde oyuk olan, bikini tipinde bir külot giy.. Böylece bir göz yanılması yaratacak ve poponun olduğundan çok daha yuvarlak görünmesini sağlayacak.

Bunları yaparsan değişimi farkedeceksin.

.

1|0
    0|0
    • cok tsk ederim niye böyle dalga gectiler anlamadim bende burda ne sorular soruluyor allah allah ya

cok sagol

• rica ederim...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Egzersiz yaparak çok düzelebileceğini sanmıyorum anca ordaki yağları daha çok eritirsin ama poponun düzlüğüne yağlar sebep oluyorsa düzgünleşebilir.

Şu hareketin aynısı link ama ayaklarının üstünde ağırlık olması lazım kalkmaması için yani koltuğun altına falan koyabilirsin. Ellerini de boynunda kenetleyeceksin. Yanlış hatırlamıyorsam bu hareket bel, kalça ve arka bacak bölgesini çalıştırıyordu. Zor dersen bu hareket var. link

1|0
    0|0
    • cok tskler o 2. hareketi görmüstüm bir dergide

• boy 1.72 kilo 64

• Biraz kilon varmış bikaç kilo verirsen ve egzersizleri yaparsan düzelir heralde

• hiç uğraşma hazırı var:D link

1|0
    1|0
  • google squat yaz çıkar orda belki halterle olan çıkar ama sen haltersiz yaparsın zaten bu hareket bacak baldır ve kalça bölümüne etki ediyor sıkılaştırır ve kalçanı dik gösterir tabi çalışman gerek gerisi sana kalmış fazlada yağlı tuzlu ve şekerli yiecekler tüketme undan uzak dur

1|0
    0|0
  • topuklu giy :D bide dar kot iç çamaşır giyme transparan bir tşört ve :D poponu kimse umursamaz kamufle ettin :D

0|0
    1|0
  • poponun üstüne yatma geceleri popo üste gelsin bir zahmet :) yana da olabili tabi...

0|0
    1|0
  • Birazcık tokatlanmasına ihtiyacı var :D

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • düzenli seks istersen uzmanına sor :)

0|0
    2|1
  • bol bol yağlı şeyler ye

0|0
    1|0
  • fazla elletme

0|0
    1|1
    • nebicim konusuyorsun sen be insani tanimadan. rüyalarinda görürler ellemeyi

• senin mal gibi soruna böyle bir cevap verilir ancak

• erkekler kollarini kasli isteyim spor yapmasi normalde kizlarin güzel poposunun olmasini istemek anormalmi?

• Spor yap. Spor çok yararlı.

voleybolcu sevgilim vardı.

Spordan semsertti

0|0
    0|0
  • nasıl bir vücudun oldugunu bilmek lazım ama sen popona niye taktın nasılki popon

0|0
    0|0
    • boyum 1.72 kilom 64 daha böyle ski olsun tas gibi yuvarlak olsun istiyorum benimki böyle biraz asaga dogru sarkik bana göre cok güzel degil daha güzel yuvarlak ve kalkik olsun istiyorum

• boyun kilon güzzel ama görmem gerek nasıl oldugunu spor yapmayı denedinmi popon agırlıklı

• bu kız popocu hoca çıkmazsa adım doğuş degil :D

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0
  • youtubeden bul video

0|0
    0|0
  • çok mantıklıı sencee ne yapabılırsınn yokmu oyle arkadaşlarınn takılınn beraberr :D

0|0
    1|0
  • ya ben senin poponu yerim yaaaa

0|0
    1|0
  • topuklu ayakkabı giy. basenler sertlesir. böylece diklesir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• eğilme kalkma hareketi var dik dur kollarını uzat bacaklarını bükerek aşağı eğil çok fazla yardımı var adı da vardı bu hareketin ama unuttum şimidden kolay gelsin

2|0
    0|0
  • Tokatla.

0|1
    3|0
  • Güzel bak ona.

0|0
    4|0
  • Yaw he hee

0|0
    3|1
  • pilatesle canım.. Düzenli yaparsan farkı göreceksindir