Yurtiçi kargodan gelen mesaj?

Çarşamba günü hepsiburada.com'dan ürün sipariş ettim kapıda ödeme şeklinde. Yurtiçikargo ya verdim. Bu sabah 10da bana en yakın şubeye gelmiş ama gün boyunca teslim etmediler. Sonrasında baktım ki kargo takibinde Ürün teslim edilmedi- bekletiliyor şubede yazıyor. Sizce bir sorun mu oldu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelmişler adresini bulamamışlar ondan şubeye geri götürmüşler, şubeden teslim alabilirsin, ya da şubenin telefonunu yurtiçi kargo sitesinden bulup ikna edebilirsen yeniden evede getirtebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yarın gelirler teslim ederler,sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Bana çok oldu o. Adresi bulamamakla alakası yok. Bulamayınca arıyorlar.

Zaman yetmediği için ertesi güne bırakıyorlar.

Yarın gelir.

0|0
    0|0
  • geri zekalılar gelmeden öyle yapıyolar yurtiçi kargoı cok yapar bunu hep gleir basıma mecbur gidip alcan

0|0
    0|0
  • Yurtiçi kargomuyuz biz ?

0|0
    1|0
  • hayır git şubeden al

0|0
    0|0
    • ama ağır ürün. ayrıca denemem lazım çalışıyor mu diye orada mı denicem

• aynen ya da yarın sabah erkenden arıyacaksın tekrar dağıtıma çıkarılmasını isteyeceksin

• hepsiburada.com şubeden teslim yaptırmıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım banada oldu öyle büyük ihtimal adresini bulamadılar sen yarın ara kargoyu zaten gerekli bilgileri verirler :)

0|0
    0|0
  • Bugün gelmediyse yarın gelir.

0|0
    0|0
    • Bacim bunlarin hepsi yanlis seyler söylüyor bak eger oyle yaziyorsa zaman yetmediginden getirememislerdir. Eger kapiya gelip seni bulamadilarsa kapinin onune kagit birakirlardi. Kargon gelmediyse bulundugun ilin yurtici kargonun tel nosunu ara sor onlar bilgi verirler.

• peki eğer adresimi bulamamıslarsa ne yazardı orada?

• Adresini bulamadilarsa tel nonu ararlar bilgi isterler.

Yükleniyor...